NEO34 virüs yayma scripti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

I am nobody

Uzman üye
10 Haz 2016
1,072
0
sayfana tıklayıp reklamı geçtiğimde

ERROR

The requested URL could not be retrieved

The following error was encountered while trying to retrieve the URL: http://www.sosyaluygulamamerkezi.tk/

Unable to determine IP address from host name www.sosyaluygulamamerkezi.tk

The DNS server returned:

Name Error: The domain name does not exist.
This means that the system was not able to resolve the hostname presented in the URL. Check if the address is correct.

böyle bi hata alıyorum yardım edermisin

ceyhun124

Üye
9 Ağu 2011
107
0
Hostingerden denedim her şey iyi hoş lakin hostinger trojen var diyerek java.exe yi engelliyor. Bunu engellemeyen başka host var mı acaba?

VeFaLıTÜRK

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
478
0
Eline koluna sağlık. Allah razı olsun. Çok güzel bir konu olmuş. Anlatımın için de teşekkürler. Bunun gibi yeni scriptleri bekliyoruz :D

erman147

Katılımcı Üye
3 Kas 2013
949
0
YALNIZLIK
Çok iyi crypter paylaşmıyorlar kolay kolay bildiginiz crypter varmıdır virustotale vs taratmam? darkcomet rat kullanacağım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.