NEO34 virüs yayma sicripti

jkhacking

Uzman üye
25 Haz 2016
1,593
21
root
konu 2013 ün konusu resimlerin kalması mantıklımı ayrıca konuyu neden güncelliyorsunuz neo ya öm atsanız yardımcı olacaktır zaten
 

biltr023231

Katılımcı Üye
4 Nis 2013
524
0
Afyonkarahis
Genclik dikkat edin bu tarz çalışmaların sonucunda avukatın savcının hakimin çocuğuna takılmayın :) yoksa ciddi derecede mahkemelik olursunuz ve hapise kadar gider... dikkat aman dikkat :)
 

Latto

Yeni üye
8 Ara 2018
12
0
Venezuela
Selamın aleyküm ftp server dediğiniz kendi sitemiz değil mi ben kendi sitemin ftp sini bulamıyorum, yardımcı olur musun.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.