NEO34 virüs yayma scripti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tpc Tahmin

Yeni üye
1 Kas 2015
1
0
Hocam çok teşekkürler fakat bende küçük bir sorun oldu senin verdiğin site kapanmış bende başka bir siteden aldım hostingi fakat normal bir şekilde sayfa geliyor logolar falan tıklanıyor geçersiz yazıyor ama direk başka bir sayfaya aktarıyor nedenini bulamadım bana yardımcı olursan sevinirim tekrar teşekkür ederim

18 Tem 2013
217
0
kardeş öm attım ama bedavahost biz kapanmış hostingerden kurdum ama butonlara basınca hosingerin 404 sayfasına atıyor

BMA HTW

Yeni üye
27 Haz 2016
20
0
Eskişehir
Hocam bir sorum var ben siteme verdiğin dosyaları FZ yardımı ile yükledim Virüsümü oluşturdum fakat siteye nasıl yükliycem detaya inerek anlatırsan çok memnun olurum

BMA HTW

Yeni üye
27 Haz 2016
20
0
Eskişehir
www.begenikasma.tk benim oluşturduğum site /java.exe trojenimi file zillaya yükledim fakat sitede gözükmüyo herşeyi dediğin gibi yaptım sorun ne olabilir ?

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,932
12
www.begenikasma.tk benim oluşturduğum site /java.exe trojenimi file zillaya yükledim fakat sitede gözükmüyo herşeyi dediğin gibi yaptım sorun ne olabilir ?

hosting exe indirmeyi desteklemiyor olabilir winrar kullanarak sıkıştırıp dosya yolunu yeniden girin

Excello

Üye
12 Ağu 2015
191
0
Arkadaşlar kendi siteme kullandım yöntem şu :
Facebook beğeni hilesi olarak veriyorum sahte javayı kuruyorlar aslında javanın ıcınde rat var onu bınderlıyorum ıs bıtıyorr:)

XSunSeter

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
514
0
Sence...
faydali ama bu yapilan insanlik değil yani 2 kez link kısaltıp sonuna çalışmayan site koyup 30 sn mi yedin yav

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.