NEO34 virüs yayma scripti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jkhacking

Uzman üye
25 Haz 2016
1,607
23
root
konu 2013 ün konusu resimlerin kalması mantıklımı ayrıca konuyu neden güncelliyorsunuz neo ya öm atsanız yardımcı olacaktır zaten

biltr023231

Katılımcı Üye
4 Nis 2013
524
0
Afyonkarahis
Genclik dikkat edin bu tarz çalışmaların sonucunda avukatın savcının hakimin çocuğuna takılmayın :) yoksa ciddi derecede mahkemelik olursunuz ve hapise kadar gider... dikkat aman dikkat :)

Latto

Yeni üye
8 Ara 2018
12
0
Venezuela
Selamın aleyküm ftp server dediğiniz kendi sitemiz değil mi ben kendi sitemin ftp sini bulamıyorum, yardımcı olur musun.

Muslukcu

Katılımcı Üye
17 Kas 2021
699
262
Tesisat dükkanı
Merhaba Arkadaşlar bugün sizlere kendi editim olan ve server dosyamı yaymakta kullandığım site scriptini tanıtıcam.

Bildiğiniz üzere rat,keyloger veya botnetimize kurban kasabilmek için bize oluşturduğu server dosyasını(.exe-.bat vb...) kurban pclerde çalıştırılmamız gerek ve en zoruda bunu fark ettirmeden gizlice yapabilmek.

İşte ben size en zoru kolaya çevirebilecek bir yol sunuyorum.

DOSYALARI BURADAN İNDİRİN

[ame="[MEDIA=youtube]Y2DGfHNxAdc[/MEDIA]"]VİDEOLU ANLATIM İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ[/ame]

<-Yapamayanlar çekinmeden konu altında sorunlarını yazabilir veya mesaj atarak bana ulaşabilirler.->

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İŞİNİZE YARADIYSA BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN.​
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
sinema

THT İÇİN YAPILMIŞTIR BAŞKA YERDE YOKTUR !!!
Elinize sağlık

Carlonhack

Uzman üye
20 Şub 2022
1,183
302
Merhaba Arkadaşlar bugün sizlere kendi editim olan ve server dosyamı yaymakta kullandığım site scriptini tanıtıcam.

Bildiğiniz üzere rat,keyloger veya botnetimize kurban kasabilmek için bize oluşturduğu server dosyasını(.exe-.bat vb...) kurban pclerde çalıştırılmamız gerek ve en zoruda bunu fark ettirmeden gizlice yapabilmek.

İşte ben size en zoru kolaya çevirebilecek bir yol sunuyorum.

DOSYALARI BURADAN İNDİRİN

[ame="[MEDIA=youtube]Y2DGfHNxAdc[/MEDIA]"]VİDEOLU ANLATIM İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ[/ame]

<-Yapamayanlar çekinmeden konu altında sorunlarını yazabilir veya mesaj atarak bana ulaşabilirler.->

İŞİNİZE YARADIYSA BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN.​
sinema

THT İÇİN YAPILMIŞTIR BAŞKA YERDE YOKTUR !!!
Kırık link

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.