Nerden Çıktı Ya! ve Dalgın Rolü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Justice4ewer

Adanmış Üye
9 Ara 2010
6,346
0
Ankara
Benim Çok Kullandığım Nerden Çıktı Ya! ve Dalgın Rolünü Ele Alalım.

Diyelimki Biriyle Bilmediğiniz veya Emin Olmadığınız Bir Konuda Konuşuyorsunuz veya Boş Bulunduğunuz Bir Anı Telafi Etmeye Çalışıyorsunuz. Karşınızdaki Kişide Üstünüze Geliyor veya Sizi Çelişkiye Düşürmeye Çalışıyor. Ör. Diyalog Yazalım

Yakın Arkadaşınızla MSNi Hacklendiği Için Konuşuyorsunuz. Bu Arada Sizden Şüpheleniyor. Sizi Denemeye Çalışıyor. Adres Normalde XSS Ile Hack Edilmiş ve Siz Yapmışsınız

K: Karşıdaki
S: Siz

- K: Ya Baksana Benim MSNi Hacklediler Ya! Gizli Sorudan Almışlar
- S: Ne Zaman, Kimmiş?
- K: Bilmiyorum Ya. Sabah Baktım Adres Hack Edilmiş
(Bu Arada Siz Boş Bulunuyorsunuz ve Gaf Yapıyorsunuz)
- S: E Sana Demedimmi XSS Yeme Diye. Ben Söylemiştim Sana Güvenliğini Artır Diye
- K: Benim Mail XSSle Hacklenmemişki!
(Işte Burda Dalgın Rolü Yapıyorsunuz. Surat Ifadenizde Biraz Yorgun Gibi Olursa Daha Iyi)
- S: XSS Nerden Çıktı Ya! Gizli Soru Işte.
(Bu Arada Yorgun ve Dalgınlığa Dair Jest Mimiklerde Bulunursanız Inandırıcı Olacaktır. Mesela Off Dün Yine Geç Yattım. Kafam Balon Gibi Ağrıyor vs vs)
- S: Gizli Sorunun Cevabını Karışık Koysaydın Alamazlardı. Senin Cevap Neydi?
(Eğer Burada Cevabı Söylerse Kolay Bir Şekilde Konuyu Dikkat Çekmeden Başka Yöne Çekip Kapatabilirsiniz. Cevap Vermezde Üstünüze Gelirse Sizde Uyanık Davranmalısınız. Bu Duruma Örnek Verelim)
- K: Benim Cevabım Zaten Çok Karışıktı. Bulunması Imkansızdı. Ordan Almamışlarki
(Işte Yukarıdaki Tarzda Pot Kırarsa Tamamdır. Siz Buna Tek Bir Cevap Vereceksiniz. Ondan Sonra Size Verecek Cevabı Kalmaz. Işiniz Kolaylaşır)
- S: Ee Gizli Sorudan Almışlar Dedinya! Başka Nasıl Alacaklarki Gizli Sorudan? En Fazla Şifre...
(Bundan Sonra Verecek Cevabı Kalmaz. Olsa Bile Saçmalar Kolayca Kurtulursunuz.)

Evet Arkadaşlar Bu Bir Örnek Diyalogtu. Bu Gibi Durumlarda Çelişki Konularda Konuşuyorsanız, ve Karşınızdaki Sizden Şüpheleniyorsa veya Sizi Sınamak Istiyorsa Dalgın ve Yorgun Rolü Yapabilirsiniz. Gerçekten Birçok Kez Ben Bunu Kullandım ve Her Seferinde Başarılı Oldum. Yalnız Tek Sorun Karşınızdaki Uyanık Biriyse Inandırıcı Olmanı Gerekiyor. Jest, Mimik, Hareketleriniz, Hatta Konuşma Hızınızı Bile Ayarlamalısınız. Sizde O An Varolan Enerjiyi Karşınızdaki Hissederse Inanmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.