Nereye gidiyor bu TÜRKİYENİN hali

Muncuk Han

Uzman üye
7 May 2021
1,031
630
43.822302, 87.616875
tik tok ta gezerken bir video ya denk geldim göçmenler tarafın dan tacize uğrayan birisi sesini duyurmaya çalışıyordu bu kadar mı zor durum da kaldık
220909428_549190092944798_1280143534233865107_n.jpg

ve on dan önce de bir suriyeliye denk geldim bu video yu ise bir suriyeli yapmıştı
işte güya göçmen olarak gelen kişilere bak subaylarımızı para ile satın almışlar

221181846_841518433436417_6042607445509829962_n.jpg

neden yani neden TÜRKİYE devleti bu duruma artık dur demiyor ne yapalım sesiimzi duyurmak için aynı libya da ırak ta suriye de tunus ta olan lar gibi hal olarak elimize silah alıp askere mi sıkalım polise mi sıkalım hükümeti mi devirmeye çalışalım artık kafayı yemek üzereyim daha düne kadar arkadaşlarıma kızar bu ülkeyi neden terketmek istiyonuz diye fırça atar dım ama bu kadarına da dayanamam ben bile ölsem de bu ülkeyi terketmem diyen birisi bile bu ülkeyi nasıl terkede bilirim diye düşündüyse ülkenin gelceği yok demektir

bu ülke de
ne mutlu kürtüm diyene özgürlük istiyo oluyo
ne mutlu suriyeliyim diyen savaş maduru oluyor
ne mutlu arabım diyen peygamber soyun dan geldiği için kutsal sayılıyor
ne mutlu ingilizm diyen medeni sayılıyor
ama bu ülke de adı TÜRKİYE olan bir ülke de ne mutlu TÜRKÜM diyen faşist oluyor

şimdiden uyarıyorum sırf bunu dedimdiye beni vatan hayini ilan edicekler varsa bu konuyu acilen terk edin
ve yine araplar bizim müslüman kardeşimizdir diyenler den seniz yine bu konu yu terk edin doğ türkistan dakiler de müslüman ama ses yok kimse den

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.