Netfilix’ten süpriz internet sitesi

20 Kas 2019
125
44
38
tcurdt/iProxy
Netflix popüler dizi ve filmleri için özel bir içerik sitesi oluşturdu. Buna göre Netflix dizileri özel ayrıntılarını öğrenmek mümkün olacak.

netfilix-dizileri-supriz-internet-sitesi-tudum.jpg
netfilix-dizileri-supriz-internet-sitesi-tudum-1.jpg

Netflix dizileri ve sinema filmleri ile halihazırda en çok izlenilen çevrimiçi yayın platformu. Popüler platform, şimdi de kullanıcıları için yeni internet sitesi Tudum ile gündemde. Buna göre Tudum ile Netflix yapımı dizi ve filmlerle ilgili bilmediğimiz detayları öğrenmek mümkün olacak.

Netflix Tudum nedir, ne işe yarayacak?

Popüler içerik platformu, kendi yapımı dizi ve filmleri ile konuşulmaya devam ediyor. Son olarak Güney Kore içerikleri ile dikkatleri üzerine çeken Netflix, dizileri ve filmleri için özel içerikler hazırlama yolunda. Aslında Tudum, Netflix için şimdiye kadar yeni içerik duyurularını yaptığı lansmanın adıydı. Platform, aynı adı şimdi de bu internet sitesi için kullanacak.

Netflix Tudum adlı yeni içerik sitesi, platforma ait dizi, film ve animasyonlarla ilgili önemli detaylar içerecek. Sitede Netflix yapımları hakkında röportajlar, sahne arkası gibi özel içerikler yer alacak.

Şu an için Tudum, henüz çok zayıf bir içeriğe sahip olsa da Netflix kısa süre sonra daha detaylı ve daha fazla içeriğin sitede yer alacağını açıkladı.

Netflix kullanıcıları Tudum sayesinde, örnek olarak Witcher dizisi oyuncuları ile özel röportajlara, yapımın hikayesinin nereye dayandığına ulaşacak. Platform, özellikle dizileri ile ilgili internette merak edilen ve en çok aranan sorulara en dolgun yanıtları verme niyetinde.

Tudum’da şu an için Witcher’lar ne kadar yaşar?, Final sezonu ile veda eden La Casa de Papel kamera arkası hikayeleri gibi popüler yapımlarla ilgili içerikler mevcut.
Netflix’in popüler içerikleri ile ilgili daha fazla paylaşım yapması beklentiler arasında.

Şu an için İngilizce olan Tudum platformunun Türkçe ya da diğer dillerde yayın yapması ise beklenmiyor. Ancak içerik platformunun başarı kazanması sonrası,
Netflix, Tudum için başka dil seçeneklerinin de devreye alınma ihtimali var.

Kaynak : Veyis Özen Ertuğ

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.