Netflix Bölüm Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,553
840
Semerkant
Netflix Bölüm Kuralları

1) Forum Kuralları her yerde olduğu gibi burada da geçerlidir.

2) Misyonumuz da tamamen geçerlidir.

3) Yardım içerikli konuları Yardım Merkezine açınız.

4) Flood / Art Arda Mesaj atmak yasaktır.

5) Argo kesinlikle yasaktır.

6) Hesap paylaşımı yasaktır.

7) Eline sağlık vb. mesajlar yasaktır.

8) Telif Hakkı bulunan her dizinin ya da filmin paylaşımı yasaktır.

TurkHackTeam Yönetimi olarak, platformumuzun tüm üyeler için güvenli ve keyifli bir ortam olması için elimizden geleni yapıyoruz. Kurallarımıza uymayarak platformun huzurunu bozan üyelere karşı gerekli cezai yaptırımların uygulanacağını bilmenizi isteriz. Platformumuzun kullanımına devam etmeden önce lütfen bu kuralları dikkatlice okuyunuz. Kurallarımıza uyduğunuz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
TurkHackTeam Yönetimi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.