Netflix Fake Scripti

BaşbuğBey

Katılımcı Üye
5 Nis 2022
289
113
Anıtkabir
Netflix Fake Panel, Netflix Fake giriş için oluşturulmuş bir projedir. Netflix Fake Panel demo olarak sunulmuştur ve sizin için oldukça güvenlik düzeyi yüksek ve rahat bir script haline getirilmiştir.Yeni versiyonları yakında gelicektir ve bu sürümlerde ise daha yeni özellikler gelişmiş tasarımlar mevcut olucaktır.Gondermek istediğiniz fake site linkini direk veya kısaltarak kullanıcıya atabilirsiniz.Kullanıcı giriş yaptığı zaman admin panelinden userass ları görebilirsiniz txt’lerde tutulmaktadır.

Özellikleri

-PHP

-.PHP/5.6.30

-VeriTabanlı Log tutma sistemi.

-User pass Sistemi

-Bazı Güvenlik Önlemleri alınması ve açıkların kapatılması.

-Az Dosya boyutu ve Temiz.

-Mysql VeriTabanı(PDO Kullanımı)

-İp Log Listemi

Panel Listesi;

Admin Panel Listesi;

Kurulum

Dosyaları İndirip Rar’dan çıkarın.

Config.php açıp Db Bilgilerini Ve admin giriş bilgilerini düzenleyin.

Dosyaları Hostunuza atın ve kullanmaya başlayın.

The VODKA

Uzman üye
8 Haz 2022
1,292
900
ANKARA
Tam kafama göre birini buldum galiba... Bende Sahte login panelleri oluşturuyorum. Fakat bunun için Hosting'den ziyade NGROK kullanmak istiyorum. Bunun için bir konu açtım fakat yardımcı olan olmadı. Resmi bir hale getiremek istiyorsanızda dolarlara kıyıp site açabilirsiniz.

BaşbuğBey

Katılımcı Üye
5 Nis 2022
289
113
Anıtkabir
Tam kafama göre birini buldum galiba... Bende Sahte login panelleri oluşturuyorum. Fakat bunun için Hosting'den ziyade NGROK kullanmak istiyorum. Bunun için bir konu açtım fakat yardımcı olan olmadı. Resmi bir hale getiremek istiyorsanızda dolarlara kıyıp site açabilirsiniz.
Reis amacın dizi izlemekse çok fazla uygulama önerebilirim(ücretsiz) hesaplara girmekse sana termux,pyhton,jaca script gibi uygulamalarda yardımcı olabilirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.