Netflix ücretsiz hesap kurma

Anarcihst

Üye
23 Haz 2020
155
2
İtalya
Öncelikle merhabalar,konu daha önce forumda açıldıysa affola,bugün sizlere bildiğim bir netflix hesap açma methodunu anlatacağım,hemen başlayalım.

Chrome girip Touch VPN ya da psiphon kurun.

-Androidseniz Almanya lokasyonu bulunan bir vpn indirin. Touch olabilir farketmez.

-Kurduktan sonra Almanyaya bağlanın, gizli sekme açın.

-netflix.com'a girin fakat başında tr olana girmeyin! netflix.com/de-en/ ( tr olmasın bu önemli almanyanın olsun )

-Ücretsiz Denemeye Başlata tıklayın

-Planları gör diyip 41TL'lik olana girin(kafanıza göre) ve okeyleyin

-Ödeme Kısmında Otomatik Ödemeye tıklayın

-şimdi fake-it.ws sitesine girin ordan almanyayı seçin

-Seçtikten sonra birisinin fake kimlik bilgileri var

-Burdaki bilgileri düzgünce yerleştirin

-Yerleştirdikten sonra İban kısmı için sitede biraz aşağıya iniyoruz ve Financial Detalist kısmına bakıyoruz

-Ordaki İbanı İban kısmına yapıştırın ve üyeliğinizi başlatın

-Telefon onayı isterse,fake numara alarak yada tek kullanımlık bir numara ile halledebilirsiniz.(https://sms-receive.net/)

Umarım yardımcı olabilmişimdir,teşekkürler.

Kanıt olarak kalsın burada o zaman :)

Son düzenleme:

Anarcihst

Üye
23 Haz 2020
155
2
İtalya
Ⱨ₳₵₭ĐɆⱤ₮;9116803' Alıntı:
Bu konu çok yerde gördüm hepside telefon onayı size kalmıştır diyor :) ek bir şey yok gibi duruyor

Fake bir numara alarak ,tek kullanımlık numara alarak halledebilirsiniz,konu numara olmadığı için anlatma ihtiyacı duymadım.

Networks

Üye
28 Nis 2020
134
0
Teşekkürler dostum, +4915903908161 şeklinde girdiğim zaman kabul etmiyor ne yapmalıyım?

Son düzenleme:

Anarcihst

Üye
23 Haz 2020
155
2
İtalya
Teşekkürler dostum, +4915903908161 şeklinde girdiğim zaman kabul etmiyor ne yapmalıyım?

Öncelikle rica ederim,saygılarımı sunarım,netflixin almanya versiyonuna girmenizi söylemiştim,eğer almanya olmuyorsa romanya deneyin,ingiltere deneyin,farklı farklı ülkeler deneyin sonuç alıcaksınız teşekkürler.

Networks

Üye
28 Nis 2020
134
0
Hocam, şu olayı çözemedim ya nasıl numara alıcam orda büssürü numara var denedim hiçbiri olmuyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.