Zararlı Yazılım Netime Ddos Atıyorlar

MrXCyberQ

Uzman üye
17 May 2019
1,412
10
Arkadaşlar Netim Aniden Kesiliyor Aniden GERİ GELİYOR!
Aniden Yavaşlıyor Aniden Hızlanıyor Ddos
Yiyorum Gibi Buna Karşı Çözüm Varmı Çok Yavaş İntarnetim !

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
Arkadaşlar Netim Aniden Kesiliyor Aniden GERİ GELİYOR!
Aniden Yavaşlıyor Aniden Hızlanıyor Ddos
Yiyorum Gibi Buna Karşı Çözüm Varmı Çok Yavaş İntarnetim !

telnet puttyden saldırı yapıyorlar ınternetin kesiliyor sarı oluyor eskiden yaptığım klasik yöntemdi onu güvenlik duvarı sağlam programalar ile koruyabilirsin yada internete bağlı olduğun müşteri hizmetlerini arayıp durumu belirteceksin yani saldırı nerden geliyor herhangi senin ip adresini kim biliyor kime verdin yada hangi chat platformunda ip adresini kim gördü ?

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
16
php island
Herhangi bir Ddos saldırısı olduğunu zannetmiyorum. Eğer varsa da modemini kapat-aç yaparsan ip adresin değişecektir. Ama büyük ihtimal ya sizden ya da servis sağlayıcınızdan kaynaklıdır. Türkiyeye hoşgeldiniz.

Vaquero

Yeni üye
28 Nis 2019
20
0
Ankara
Açık portlarını kapat bununla ilgili konular var pc güvenligi windows veya web server güvenligi bölümlerinde açık portlarını kapat birde internette gezinirken proxy kullanabilirsin chat sitelerine felan giriş yapıyorsan gerçek ip adresin gözükmesin oralarda

MrXCyberQ

Uzman üye
17 May 2019
1,412
10
Arkadaşlar Modeme Reset Attım Kapatıp Açtım Aniden Yavaşlıyor Ve Hayatımda Hiç Oyun Oynamadım Öyle Platformlarada Girmedim Tek Girdiğim Site Bu Site Ve Youtube !

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.