NFS Undercover ! Görüntü Problem ! Bi Göz At Lütfen !!!

hitman

Üye
21 Eki 2007
246
2
TurkHackTeam
arkadaşlar sorunum tam olarak ben undercover ı oynarken goruntu seceneklerini kıstılamama hatt hatta hir bir sey açık değilken sade bir sekilde oynarken oyunun belirli bölümlerinden geçerken görüntüde bir belirsizlik oluyor ve Oyun orada bir takılır gibi olup ( 5-10 sn gibi bekleyip) bina ağaç gibi vs. şeyler daha sonradan geliyor. ekran kartım ATI X1650 Pro 512 MB DDR2 128 Bit son 8.12 driver ve directx9 en son sürümü yükledim ama sorun devam ediyor. diğer parçalar ise 2 GB Ram P4 HT 3.0 GHZ işmeci ve 200 GB Sata HDD var neden böyle bir soun var açıklayabilen varmı .şimdiden teşşekkürler.

king_zombie

Yeni üye
1 Şub 2009
4
0
ayrıntının daha çok olduğu yerlerde kasma yapabilir.mesela kalabalık yerler.fazla arabanın-detaylı binaların olduğu yerler vs.

korayankara

Katılımcı Üye
1 Ocak 2009
312
0
ankara
kardeş senin ekran kartınin bit i düşük. benim tavsiyem son çıkan oyunları 256 bit ekran kartlarında oynaman.. o zaman sorun yaşamazsın.

killer_rabbit

Katılımcı Üye
22 Eki 2007
358
0
undercover ın Desteklediği Ekran kartları çok kısıtlı yüz başımında dediği gibi hepsi 256 bit kartlar...

devil_ates

Üye
5 Ocak 2009
154
0
ankara
arkadaşım bendede aynı ati x1650 pro var ama ben süper bi şekilde oynuyorum oyunu bence sen oyunu yüklediğin dvd yi bi değiştir belki bi faydası olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.