NFT Nasıl Tasarlanır ve Pixel Art Nasıl Yapılır! (Öğren ve Milyoner Ol )

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,121
279
9
Nereye !

Arkadaşlar öncelikle konuya hoş geldiniz.
Bu videoda pixel çalışmaları nasıl yapılır ve bunları nasıl satarsınız bunlardan bahsettim.
Anlam veremediğim kadar hızlı ve yüksek değerlere satılıyor bu çalışmalar
Bende size bunun nasıl yapıldığını anlattım!

Umarım işinize yarar :)
Not : 3 aydır youtubedeyim sanırım artık bir abonelik istesem sorun olmaz dimi bi abone olursanız dadından yenmez :D

SANDWORM

Katılımcı Üye
8 May 2021
267
161

Arkadaşlar öncelikle konuya hoş geldiniz.
Bu videoda pixel çalışmaları nasıl yapılır ve bunları nasıl satarsınız bunlardan bahsettim.
Anlam veremediğim kadar hızlı ve yüksek değerlere satılıyor bu çalışmalar
Bende size bunun nasıl yapıldığını anlattım!

Umarım işinize yarar :)
Not : 3 aydır youtubedeyim sanırım artık bir abonelik istesem sorun olmaz dimi bi abone olursanız dadından yenmez :D
Elinize sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.