Njrat crypter avast avg eset atlatma

CLeaRxALL

Yeni üye
22 Kas 2019
10
1
BERLİN
Njrat Crypter Yapımı Video Var O Yüzden Fazla Açıklama Yapma İhtiyaçı Duymadım. Dikkatli izlerseniz Video'yu Sorunsuz AVAST AVG -ESET GİBİ ANTİVİRÜSLERİ ATALATA BİLİRSİNİZ. İYİ SEYİRLER.

Virustotal Link : https://www.virustotal.com/gui/file/6543de2dc3538312afd82488567ad4a43a4095fe092fba97fd0a6c2ac81630c3/detection

Rar Password : THT-CLeaRxALL

Not : Video'da Dış Ağdan Bağlantı Geliyormu Diye Test Ettim.

Son düzenleme:

TheNova

Yeni üye
15 Eyl 2018
24
0
Ellerine Sağlık Kral,Herhalde Visual Studio Lazımdır Doğru mu?

Son düzenleme:

Betrahal

Üye
13 Ocak 2019
61
7
eline saglik fakat neden crypter build yapmiyor, genelde butun crypterlar bunu yapiyor.

CLeaRxALL

Yeni üye
22 Kas 2019
10
1
BERLİN
:) Video'yu düzgün izlersen cevabı vardır emin ol. orda'da build yapmıyordu hatanın çözümünü gösterdim. düzgün yaptıgından emin ol. suvana kadar bitek build hatası senden geldi :) video'yu düzgün izle.

Betrahal

Üye
13 Ocak 2019
61
7
:) Video'yu düzgün izlersen cevabı vardır emin ol. orda'da build yapmıyordu hatanın çözümünü gösterdim. düzgün yaptıgından emin ol. suvana kadar bitek build hatası senden geldi :) video'yu düzgün izle.

ben tam anlatamadim herhalde, demek istedigim neden visual studio indirmemiz gerekiyor, crypterin kendisinin neden guisi yok ve build islemini kendisi yapmiyor bu biraz tamamlanmamis gibi geldi.

Son düzenleme:

GhostRoot

Üye
26 Şub 2014
197
0
ben tam anlatamadim herhalde, demek istedigim neden visual studio indirmemiz gerekiyor, crypterin kendisinin neden guisi yok ve build islemini kendisi yapmiyor bu biraz tamamlanmamis gibi geldi.

Böylesi daha iyi açık kaynaklı bir şekilde adam paylaşmış, Öbür türlü gui li bir şekilde sana verseydi belki adam stub ile kendi serverini birleştirip sana sunacak ve sen exe ni crypterlediğin zaman adamın serveri de seninki ile birleşmiş olur o yüzden böylesi daha iyi bence siz bu şekilde kolaya kaçarsanız başınızı yakarlar dikkat edin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.