Nmap açık portlar ekrana gelmiyor

24 Mar 2022
56
10
Arkadaslar nmap hakkında anlamayadıgım birşey var nmap ids ve firewallardan kacmak icin kullandıgım komutlarda -f komutu ip paketlerine bolunce acık olan portlar ekrana gelmiyor neden anlamadım mantığını öğrenmek istiyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
24 Mar 2022
56
10
hocam bir ctfte karsılastım nmap i ogrenmek icin denerken açık olan portları no-response kapalı gosteriyor anlamadım bende

ama portal -f kelimesini eklemeden taratırsam acık oldugunu gorebiliyorum sadece -f ekleyince o zaman sonuclar gelmiyor hepsi kapalı gozukuyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.