NMSCrypto Kurulum&Kullanım (Güncellendi)

NMSHacking

Katılımcı Üye
4 Haz 2023
269
2
80
NMSCrypto dosyaları ve metinleri ücretsiz bir şekilde şifrelemenizi sağlayan bir araçtır. XOR Şifrelemesi kullanarak çalışan aplikasyon üst düzey şifrelemelerde fiziksel anahtarların config dosyası dahil olmak üzere tüm alanlarda rahatça kullanılabilen şifrelenmiş veriler oluşturur ve bu verileri çözebilir. Hadi programı tanıtayım.
1) Kurulum (Windows için)
Öncelikle toolumuzu indiriyoruz. Ardından toolumuzu başlatıyoruz.
2) Kullanım (Windows için)
Videoyu izleyebilirsiniz.
3) Windows Tool Notları
İlk açılışta biraz gecikmeli açılabilir. Sabırla bekleyin.
Windows için Python kullandım çünkü C++ DLL dosyaları internette 64 bit için bulunmuyordu ve tüm sürümlerde stabil çalışmıyordu ama isterseniz kaynak kodunun dosyası GitHub deposunda bulunmaktadır.
Windows için XOR benzeri başka bir şifreleme metodu kullanıldı tadını çıkarın:)
Dosya şifrelemede dosya uzantısına enc ekliyor ve RAW verisini değiştiyor merak etmeyin.
1) Kurulum (Linux için)
Öncelikle toolumuzu indiriyoruz. Ardından toolumuzu başlatıyoruz
Bash:
./NMSCrypto_Linux
komutu ile.
2) Kullanım (Linux için)
3) Linux Tool Notları
Açılışta herhangi bir bağımlılık hatası alırsanız aşağıdan bildirebilirsiniz. Debian/Ubuntu, Fedora, Red Hat ve Kali dağıtımlarında denedim ve sorunsuz çalıştı.
Linux için C++ kullandım gayet performanslı bir şifreleme yapıyor.
Şifreleme metodu olarak XOR kullandım güvenlik sorunu yaşamayacaksınız çünkü XOR şifrelerinin kırılması elinizde ne çeşit bir bilgisayar bulunursa bulunsun imkansızdır. (Şifreleme Anahtarı Olmadan)
Dosya şifrelemesinde encrypted uzantısı ekliyor bu uzantının içindeki dosyanın RAW verisini de değiştiriyor merak etmeyin.
Linux VT, Windows VT
Windows kodunu mingw ve py ile derledim çalışanı ekledim behaviorlar kriptografi yazılımı olduğu için vt onay vermiyor ama antivirüslere bakarsanız 4 tanesi hariç (ki onlar konsol uygulamalarını genelde otomatik banlıyorlar) hepsi onay verdi.

SiberAslan

Üye
24 May 2024
192
95
NMSCrypto dosyaları ve metinleri ücretsiz bir şekilde şifrelemenizi sağlayan bir araçtır. XOR Şifrelemesi kullanarak çalışan aplikasyon üst düzey şifrelemelerde fiziksel anahtarların config dosyası dahil olmak üzere tüm alanlarda rahatça kullanılabilen şifrelenmiş veriler oluşturur ve bu verileri çözebilir. Hadi programı tanıtayım.
1) Kurulum (Windows için)
Öncelikle toolumuzu indiriyoruz. Ardından toolumuzu başlatıyoruz.
2) Kullanım (Windows için)
3) Windows Tool Notları
İlk açılışta biraz gecikmeli açılabilir. Sabırla bekleyin.
Windows için Python kullandım çünkü C++ DLL dosyaları internette 64 bit için bulunmuyordu ve tüm sürümlerde stabil çalışmıyordu ama isterseniz kaynak kodunun dosyası GitHub deposunda bulunmaktadır.
Windows için XOR benzeri başka bir şifreleme metodu kullanıldı tadını çıkarın:)
Dosya şifrelemede dosya uzantısına enc ekliyor ve RAW verisini değiştiyor merak etmeyin.
1) Kurulum (Linux için)
Öncelikle toolumuzu indiriyoruz. Ardından toolumuzu başlatıyoruz
Bash:
./NMSCrypto_Linux
komutu ile.
2) Kullanım (Linux için)
3) Linux Tool Notları
Açılışta herhangi bir bağımlılık hatası alırsanız aşağıdan bildirebilirsiniz. Debian/Ubuntu, Fedora, Red Hat ve Kali dağıtımlarında denedim ve sorunsuz çalıştı.
Linux için C++ kullandım gayet performanslı bir şifreleme yapıyor.
Şifreleme metodu olarak XOR kullandım güvenlik sorunu yaşamayacaksınız çünkü XOR şifrelerinin kırılması elinizde ne çeşit bir bilgisayar bulunursa bulunsun imkansızdır. (Şifreleme Anahtarı Olmadan)
Dosya şifrelemesinde encrypted uzantısı ekliyor bu uzantının içindeki dosyanın RAW verisini de değiştiriyor merak etmeyin.
Linux VT, Windows VT
Windows kodunu mingw ve py ile derledim çalışanı ekledim behaviorlar kriptografi yazılımı olduğu için vt onay vermiyor ama antivirüslere bakarsanız 4 tanesi hariç (ki onlar konsol uygulamalarını genelde otomatik banlıyorlar) hepsi onay verdi.
Anlatım güzel ama görsel anlamda noksan kalmış dostum. O da olursa çok güzel durur, emeğine sağlık :)

NMSHacking

Katılımcı Üye
4 Haz 2023
269
2
80
Virustotal taramasını kontrol ettim. Aşağıdaki IP trafiği gözüküyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.