no-ıp duc tan ıp nasıl alınıyor ACİL YARDIM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zerolance

Katılımcı Üye
29 Haz 2009
520
0
Aksaray
arkadaşlar ben turkojan kullanıyorum ama no ıp duc lazım çünkü birdahaki girişime gidiyor lütfen.bi yardım edin.

Son düzenleme:

hero92

Yeni üye
13 Tem 2007
34
0
anlatmayla anlanılması cok zor.
sana video linki vericem ama videodaki anlatın sitenin eski haliyle anlatılmıs istersen sana videolu anlatım yapabilirim ama biraz sürer

zerolance

Katılımcı Üye
29 Haz 2009
520
0
Aksaray
kanka çok iyi olur çünkü bayağı lazım ben beklerim dükkandan oynadığım için kapatmam gerekebilir olmassa yarın alırım.şimdi koyabilirsen koy bekliyorum yarım saate kadar gitcem.çok saol

hero92

Yeni üye
13 Tem 2007
34
0
kanka çok iyi olur çünkü bayağı lazım ben beklerim dükkandan oynadığım için kapatmam gerekebilir olmassa yarın alırım.şimdi koyabilirsen koy bekliyorum yarım saate kadar gitcem.çok saol

tamam ben güzel bir şekilde video hazırlıcam yeni konu acarım herkez yararlanır.

Sitelerdeki mevcut videolu anlatım no-ip.com un eski sitesine göre anlatılmıs.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.