no-ip kapandı , ratları nasıl kullanacağız?

ebubekir22222

Katılımcı Üye
1 Kas 2013
564
0
Şu ratları ben kullanamıyom arkadaş ne kadar video izlesem izleyim ne bilem anlamıyom mesela adam no ip dan bişey alıyo port açıyo falan anlayanlar pm pls :=)

rende_68

Katılımcı Üye
21 Ağu 2009
450
0
Miami

SahuTxSHT

Katılımcı Üye
4 Eki 2013
454
0
Kardeş no-ip kapanmadı ki sadece tr giremiyorsun diye biliyorum çünkü ben giriyorum şunları bir dene dene derim

Kardeş sitesine Chrome kullanıyorsan şunu kur rahatlıkla girersin.

https://chrome.google.com/webstore/detail/zenmate/fdcgdnkidjaadafnichfpabhfomcebme

Yada Dnseni değiştir Open Dns tavsiye ederim 208.67.222.222
208.67.220.220

Yada güzel kardeşim şu siteden girmeyi dene ProxyGizlen.Com - Kendinizi gizleyin!

Abim bak DUC Varya onda herşey full yeşil renk sorun yok..Darkcomente geldigimde IP/DNS Yerine aldıgım hostu yazınca olmuyor..şu 192.168...İşti bunu yazınca oluyor fakat reset çekince pcye kurban kaçıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.