Windows no Signal

LxrdJaay

Üye
30 Mar 2022
186
14
Arkadaşlar bilgisayari çalıştırıyorum no signal hatası veriyor fişleri falan çıkar tak yaptım bios resledim ramlari çıkar tak yaptım yer değiştirdim ekran kartını söktüm taktım yine aynı ne yapabilirim başka

Çözüm
Arkadaşlar bilgisayari çalıştırıyorum no signal hatası veriyor fişleri falan çıkar tak yaptım bios resledim ramlari çıkar tak yaptım yer değiştirdim ekran kartını söktüm taktım yine aynı ne yapabilirim başka
ramleri hafifce silgi kullanarak sil ardından bir peçete ile silgi kalıntılarını al.
bu işlemi ekran kartınada yapabilirsin bu sayede toksitlenme varsa gider eğer sonuç alamazsan büyük ihtimal ya işlemci yada monitör kablosu gidik. işlemcinin veya anakartın pinlerini bir ışık altında kontrol et.

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,501
850
ramleri hafifce silgi kullanarak sil ardından bir peçete ile silgi kalıntılarını al.
bu işlemi ekran kartınada yapabilirsin bu sayede toksitlenme varsa gider eğer sonuç alamazsan büyük ihtimal ya işlemci yada monitör kablosu gidik. işlemcinin veya anakartın pinlerini bir ışık altında kontrol et.

Çözüm

LxrdJaay

Üye
30 Mar 2022
186
14
Monitör yeni aldım kablolarda sağlam deneyim bi

Kanka yok olmadı ekran kartında sorun var galiba ışıkları ve fanı yanıyor ama ekrana görüntü gelmiyo vga

h9laadx.jpgMonitör yeni aldım kablolarda sağlam deneyim b

Silgiledim oldu fakat şimdide böyle

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Börteçine

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Şub 2016
7,575
767
iki nedeni var
1. ekran kablosu sorunlu
2. çözünürlük ayarını ekranın desteklemiyor başka bir ekrana bağlayarak çözünürlük ayarını değiştirmen gerekli

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.