note book açılmıyor stop:0x0000c1f5

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

izmirgöztepeli

Yeni üye
19 May 2007
32
0
notebook açılmıyor stop:0x0000c1f5(0x000000000,0x00000000,)hata veriyor format atalım dedim ama f6 ya basıp kuruluyor diyor bu sefer sabit disk bulunamadı diye f3 çıkış yap diyor .lütfen yardım

izmirgöztepeli

Yeni üye
19 May 2007
32
0

izmirgöztepeli

Yeni üye
19 May 2007
32
0
boot ayarlarına f2 le giriyor .cd veya hard diski tanıtmak için esc basarak giriyorum.yukarıda belirtiğm gibi mavi ekran ve 0x0000c1f5 hatasının ötesine geçemedim.f8 ise sadece güvenli mod ağ desteği gibi yerler için fakat oda tekrar aynı hataya dönüyor format tan başkası kurtarmıyacağını da biliyor fakat o kur dan sonra disk okuyamıyor onu nasıl geçeceğimi bulamadım.bios ayarlarından her şey normal.elimde kırılmış xp pro ve xp tabanlı vista ultimate ve ayrıca vista home de var fakat hiç birinde başarılı olamadım

TuTSaK_KaCaK

Katılımcı Üye
1 Nis 2008
343
6
@NK@R@
bak kardeş bendende aynı sorun oldu servisine ***ürdüm hdd arızalı dediler... sanırıms endende aynı sorun var malesef servisden başkası kurtarmaz seni. Kolay gelsin sen en iyisi servise ***ür dünyanın parasını vermişindir ..

izmirgöztepeli

Yeni üye
19 May 2007
32
0
saol kardeş ilgin için ayrıca teşekkürler artık öyle yapcaz na palım.garantili cihaz zaten.acaba bilgilerimizle halledebilirmiyiz dedim ama olmadı tekrar tşk.iyi geceler.

wycombr

Üye
9 Nis 2008
77
1
istanbul
Vista kurulu notebook a xp kurmak istiyorsan bios ayarlarından ufak bir değişiklik yapman yeterli hdd yi görmesi için. şimdi tam olarak hatırlamıyorum ama native hdd miydi neydi ona benzer bişey onu devredışı bırakman yeterli.ben bakar sana tam adını söylerim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.