NoteBook sorun acil yardım(toplama)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LordMazuru

Katılımcı Üye
23 Eyl 2007
993
8
cd..
arkadaslar benim merak ettigim konu bilgisayarcılar parcalardan notebook toplayabilirmi ve casper ın kasasını bulabilirmi ,

casper nirvana CPR2160-3E95B alcam bu bilgisayarı toplaması olasımı caper ın kendi sitesinde urun katlogunda bulamadım yardımcı olursanasız sevinirim

strawberry

Adanmış Üye
28 Ocak 2007
6,759
48
toplama note book lar yapılıyor ancak sadece işlemci,harddisk ve ram i siz belirliyorsunuz,diğer parçalar hazır kasa olarak geliyor bildiğim kadarıyla..bi kaç site önerebilirim ama özelden ulaşın reklam yapmayalım ;)

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
47
Little Town.
arcelik bi sıralar topluyordu ama toplatmaya gerek yok tüm çeşit laptoplar war piyasada ayrıca o pcnin özelliklerini yazarsan sewinirim

casper pcleri vatan bilgisayarda bulabilrisin

LordMazuru

Katılımcı Üye
23 Eyl 2007
993
8
cd..
İşlemci : Intel Core 2 Duo İşlemci T5850 İşlemci hızı 2.16 GHz 2 MB L2 Cache 667 MHz FSB
İşletim Sistemi : Orijinal Microsoft Windows Vista Home Basic Türkçe
Bellek (Ram) : 3 GB 667 MHz DDR2
Harddisk : 160 GB Sata Harddisk
Ekran Kartı : 512 MB Geforce 8400GS Turbocache Ekran Kartı 256 MB Ayrılmış Bellek
Ekran : 15.4 WXGA 1280x800 TFT Parlak Renkli Ekran
Ana Kart : Intel 965 PM Chipset
Optik Sürücü : DVD±RW DUAL
Bluetooth : Bluetooth
Kablosuz Ağ Bağlantısı : 802.11b/g
Card Reader : Multi Card Reader PCI-e Mini Card
Ethernet kartı : 10/100/1000
Ses Kartı : High definition audiomikrofon
USB Port : 4 x USB 2.0 port
IE1394 Port : IE1394 Port
TV - DVI - OUT : TV - DVI - OUT
Batarya : Li-ON smart battery
Kamera : 1.3 MP Web Camera
Bekleme Süresi : 2.5 Saat
Ağırlık : 2.7 kg Batarya dahil
Boyutlar : Boyutlar: 355 mm/254.5 mm/25.5 mm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.