Numerology: Sayıların Dili - Mobil Uygulamam

Gauloran

Global Moderatör
7 Tem 2013
8,130
621

Numerology: Sayıların Dili

Numerolojiye ilgi duyanlara yonelik guzel bir mobil uygulama gelistirdim
Yazıldığı dil: Dart dili Flutter framework kullanildi
Ortam: Android/iOS

Merhaba öncelikle güncel olan mobil uygulama geliştirme ile ilgili konu serilerimi incelemenizi öneriyorum:

QA4PSf.png

Konuya devam edelim Numerolojinin nereden geldiği ve nasıl ortaya çıktığı, bir çok antik felsefe gibi bir sırdır. Yunan filozof Pisagor "Dünya sayıların gücü üzerine inşa edilmiştir" der. Her şey sayılarda gizlidir ve her şey sayılardan türer.

qc8cucQEvt02MXsbvdvYOMpEDNCC6jIzYiyPi1WTImo4Ik3JGt2JuieHAFxx-Lbd-Qsd=w2560-h1440-rw

uIZAWUbDXIqZMbf2TgDCd-MFhF0j_T5aPLrAQySrYvVZMgUZc7WRjKI1EWcj3Rs95xg=w2560-h1440-rw

2XxIWv2J69bOIm7zeSVFrJDMgHJrYT24p7355h03vI7rJ5quARWedn3Q1tFReLtehQ=w2560-h1440-rw

3OcUrAUb4PDFmDM8hms9Rydh9_KO6dT5opEa_1rT2q-jp6tqgodDo9ZRTd0neltMZiA=w2560-h1440-rw

Numeroloji ile cevap vereceğiniz sorular nelerdir?

- Hayata geliş amacınız nedir ?

- Nasıl bir karaktere sahipsiniz ?

- Hayatta ne gibi sınavlar sizi bekliyor ?

- Güçlü ve zayıf yönleriniz nelerdir ?

- Sürekli kendinizi tekrar mı ediyorsunuz ?

- Hangi alanlarda başarılı olursunuz ?

Numerology uygulaması ile;

* Hayatınız ile ilgili önemli sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

* Olumlamalar ile enerjinizi her zaman yüksek tutacaksınız.

* Sayı sekanslarının gücünü keşfedecek ve hayatınıza mucizeleri çekeceksiniz.

* Bilgilendirici blog yazıları ile ufkunuzu genişleteceksiniz.

* Çakraların anlamlarını öğrenecek, eksik çakralarınızı keşfedeceksiniz.

* Burcunuza uygun doğal taşları ve bu taşların detaylı tüm özelliklerini öğreneceksiniz.

* Her günün numerolojik enerjisini (Bereket,Aşk,Aile..) takip edebileceksiniz.

* Dönüm noktası yıllarınıza ulaşacaksınız.

Numerology uygulaması ile birçok numeroloji analizinizi yapabileceksiniz ;

1- DOĞUM GÜNÜ ANALİZİ

Numeroloji analizinizdeki en önemli omurga sayılarından biridir. Doğdunuz gün size özel olduğundan, kişiliğiniz ve ruhunuz hakkında en etkili enerjiyi içinde barındır.

2- KARMİK DERS ANALİZİ

Karma geçmişten şimdiye taşıdığımız her şey ile vücut bulmamızdır. Geçmiş yaşantılarımızdan bugüne gelen eksiklikleri, hataları, içsel zayıflıklarımızı görmemizi ve kendimizi geliştirmemizi sağlar.

3- KİŞİLİK NUMARASI ANALİZİ

İsminizdeki ünlü harflerin titreşimi, özünüzün sırrını ve en içteki arzularınızı temsil eder.

4- YAŞAM YOLU ANALİZİ

Kim olduğunuzun özü, doğuştan gelen özellikleriniz, ruhunuzun doğal eğilimleri, arzularınız ve hayatınızı şekillendirerek başarıya giden yolunuzu daha iyi anlamanızı sağlar.

5- KALP ARZU NUMARASI ANALİZİ

Kalp arzu numaramız içimizdeki benliğimizi temsil eder. İçimizde yanan ateşimizdir ve olmak istediğimiz iç motivasyonumuzu ortaya çıkarır. Kalbinizin derinliklerine inmeye hazır mısınız?

6- İFADE NUMARASI ANALİZİ

İsim, göbek ismi ve soy isminizi kullanarak taşıdığınız kişisel nitelikler ve yeteneklerle sizin yaşam hikayenizi şekillendiren, ifadelerinizi içeren mirasınızdır.

uygulama ile ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi konu altında yorum olarak yaparsanız çok sevinirim

<3 Gauloran​

Son düzenleme:

MGALIDER™

Katılımcı Üye
21 Eyl 2021
763
319
23

Numerology: Sayıların Dili

Numerolojiye ilgi duyanlara yonelik guzel bir mobil uygulama gelistirdim
Yazıldığı dil: Dart dili Flutter framework kullanildi
Ortam: Android/iOS

Merhaba öncelikle güncel olan mobil uygulama geliştirme ile ilgili konu serilerimi incelemenizi öneriyorum:

QA4PSf.png

Konuya devam edelim Numerolojinin nereden geldiği ve nasıl ortaya çıktığı, bir çok antik felsefe gibi bir sırdır. Yunan filozof Pisagor "Dünya sayıların gücü üzerine inşa edilmiştir" der. Her şey sayılarda gizlidir ve her şey sayılardan türer.

Numeroloji ile cevap vereceğiniz sorular nelerdir?

- Hayata geliş amacınız nedir ?

- Nasıl bir karaktere sahipsiniz ?

- Hayatta ne gibi sınavlar sizi bekliyor ?

- Güçlü ve zayıf yönleriniz nelerdir ?

- Sürekli kendinizi tekrar mı ediyorsunuz ?

- Hangi alanlarda başarılı olursunuz ?

Numerology uygulaması ile;

* Hayatınız ile ilgili önemli sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

* Olumlamalar ile enerjinizi her zaman yüksek tutacaksınız.

* Sayı sekanslarının gücünü keşfedecek ve hayatınıza mucizeleri çekeceksiniz.

* Bilgilendirici blog yazıları ile ufkunuzu genişleteceksiniz.

* Çakraların anlamlarını öğrenecek, eksik çakralarınızı keşfedeceksiniz.

* Burcunuza uygun doğal taşları ve bu taşların detaylı tüm özelliklerini öğreneceksiniz.

* Her günün numerolojik enerjisini (Bereket,Aşk,Aile..) takip edebileceksiniz.

* Dönüm noktası yıllarınıza ulaşacaksınız.

Numerology uygulaması ile birçok numeroloji analizinizi yapabileceksiniz ;

1- DOĞUM GÜNÜ ANALİZİ

Numeroloji analizinizdeki en önemli omurga sayılarından biridir. Doğdunuz gün size özel olduğundan, kişiliğiniz ve ruhunuz hakkında en etkili enerjiyi içinde barındır.

2- KARMİK DERS ANALİZİ

Karma geçmişten şimdiye taşıdığımız her şey ile vücut bulmamızdır. Geçmiş yaşantılarımızdan bugüne gelen eksiklikleri, hataları, içsel zayıflıklarımızı görmemizi ve kendimizi geliştirmemizi sağlar.

3- KİŞİLİK NUMARASI ANALİZİ

İsminizdeki ünlü harflerin titreşimi, özünüzün sırrını ve en içteki arzularınızı temsil eder.

4- YAŞAM YOLU ANALİZİ

Kim olduğunuzun özü, doğuştan gelen özellikleriniz, ruhunuzun doğal eğilimleri, arzularınız ve hayatınızı şekillendirerek başarıya giden yolunuzu daha iyi anlamanızı sağlar.

5- KALP ARZU NUMARASI ANALİZİ

Kalp arzu numaramız içimizdeki benliğimizi temsil eder. İçimizde yanan ateşimizdir ve olmak istediğimiz iç motivasyonumuzu ortaya çıkarır. Kalbinizin derinliklerine inmeye hazır mısınız?

6- İFADE NUMARASI ANALİZİ

İsim, göbek ismi ve soy isminizi kullanarak taşıdığınız kişisel nitelikler ve yeteneklerle sizin yaşam hikayenizi şekillendiren, ifadelerinizi içeren mirasınızdır.

uygulama ile ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi konu altında yorum olarak yaparsanız çok sevinirim

<3 Gauloran​
Aniden mobil uygulama derslerinden felsefeye nasıl geçtin anlamadım doğrusu. Ve eğer böyle içeriklere izin varsa biz de paylaşım yapabiliriz demektir değil mi?

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,378
1,989
Dinlenmede.
Aniden mobil uygulama derslerinden felsefeye nasıl geçtin anlamadım doğrusu. Ve eğer böyle içeriklere izin varsa biz de paylaşım yapabiliriz demektir değil mi?

Projenin amacı ile ilgili içerik anlatilmaya çalışırmış.
Birazda mimarisi ile ilgili anlatım olsaymis daha i olurmuş.
İncelemedim akşam aklıma gelirse bakarim tekrar konuya.

Gauloran

Global Moderatör
7 Tem 2013
8,130
621
böyle içerikler derken tam olarak ne demek istediğinizi anlamadım, sadece bir mobil uygulama yaptım ve bunu mobil uygulama geliştirme bölümünde paylaştım

MGALIDER™

Katılımcı Üye
21 Eyl 2021
763
319
23
Projenin amacı ile ilgili içerik anlatilmaya çalışırmış.
Birazda mimarisi ile ilgili anlatım olsaymis daha i olurmuş.
İncelemedim akşam aklıma gelirse bakarim tekrar konuya.
Doğru abi, yazdığı programın özeti değil de içeriği reklam olunmuş. Tamamdır abi.

böyle içerikler derken tam olarak ne demek istediğinizi anlamadım, sadece bir mobil uygulama yaptım ve bunu mobil uygulama geliştirme bölümünde paylaştım
Hayır, uygulamaya birşey demiyorum da felsefi paylaşımlara izin varsa bizde dini paylaşımlar yapabiliriz demektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gauloran

Global Moderatör
7 Tem 2013
8,130
621

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.