O Topuz tepelerine inecek...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=CGO1VKhKKg8[/ame]

Az kaldı; lisanslama sistemi, ortak operasyonların hazırlanacağı bir panel ve de proxy paylaşımı eklenmeli.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Yine Bir Şaheser, Ve Yine Sanatcısı C Dili Ve Edebiyat Yazarı Zztri.....

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=zUhhuuROURQ[/ame]

Popomu kaldırmayın üstadım. Daha bitmedi. Proxy sistemini hidemyass'ten araklanmış 2-3 proxy ile denedim sadece, şöyle 500-600 proxy kullanarak büyük bir siteyi indirmek istiyorum, ancak o zaman bitti derim.

maxtek

Üye
8 Ocak 2017
141
0
şöyle 500-600 proxy kullanarak büyük bir siteyi indirmek istiyorum, ancak o zaman bitti derim.

Tek program üzerinden bahsettiğiniz gibi yüzlerce ıpden saldıran bir program düşünemiyorum bile

bununla FBI bile çöker :trl şaka bi yanada topuz kelimesi nedense topuz saç şekli aklıma geliyor :)

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
https://www.youtube.com/watch?v=zUhhuuROURQ

Popomu kaldırmayın üstadım. Daha bitmedi. Proxy sistemini hidemyass'ten araklanmış 2-3 proxy ile denedim sadece, şöyle 500-600 proxy kullanarak büyük bir siteyi indirmek istiyorum, ancak o zaman bitti derim.

Hakedene Hak Ettiği Değeri Vermezsek Ne Diye Çalışır Çabalar ? Siz Daha İyilerini Hakediyorsunuz Övgülerin de Benim Lugatımda Fazlası Yok.. Bukadarı Bile Yeterli Ama harbiden Zztri Ürünü Demek İçinde En İyisi Lazım Açıkcası. Health To Keyboard :D // İngilizcemi Geliştiriyorum Ayıptır Söylemesi :trl

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Hakedene Hak Ettiği Değeri Vermezsek Ne Diye Çalışır Çabalar ? Siz Daha İyilerini Hakediyorsunuz Övgülerin de Benim Lugatımda Fazlası Yok.. Bukadarı Bile Yeterli Ama harbiden Zztri Ürünü Demek İçinde En İyisi Lazım Açıkcası. Health To Keyboard :D // İngilizcemi Geliştiriyorum Ayıptır Söylemesi :trl

Ya itiraf edeyim, şu anda içim bir garip oldu, bu seferki balyozdan da kuvvetli oldu, indirebildiği siteler normal inmiyor, fastcgi modülü veya (ayarları düzgün yaparsanız) sql sunucusu çöküyor, site siz saldırıyı bıraktıktan sonra uzunca bir zaman kendine gelemiyor.

Geçen haksız yere bir arkadaşı azarlamışım, oyuncuweb diye türk kadınlarını ifşa etmede önayak olan terbiyesiz bir site var, ben saldırıyı durduralı 20 dakika oldu, site halen kendine gelemedi.

O arkadaşa da özür mahiyetinde sadece o siteyi indiren, topuz çekirdeğini kullanan ufacık bir program yazıvereceğim şimdi.

Ama yine de, aslında büyük bir program değil.. Büyük program 2 proje sonra.. sürpriz.

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
Ya itiraf edeyim, şu anda içim bir garip oldu, bu seferki balyozdan da kuvvetli oldu, indirebildiği siteler normal inmiyor, fastcgi modülü veya (ayarları düzgün yaparsanız) sql sunucusu çöküyor, site siz saldırıyı bıraktıktan sonra uzunca bir zaman kendine gelemiyor.

Geçen haksız yere bir arkadaşı azarlamışım, oyuncuweb diye türk kadınlarını ifşa etmede önayak olan terbiyesiz bir site var, ben saldırıyı durduralı 20 dakika oldu, site halen kendine gelemedi.

O arkadaşa da özür mahiyetinde sadece o siteyi indiren, topuz çekirdeğini kullanan ufacık bir program yazıvereceğim şimdi.

Ama yine de, aslında büyük bir program değil.. Büyük program 2 proje sonra.. sürpriz.

İnsan Azıcık Videonun Altına Gelecek Süpriz Hakkında İp Ucu Veya Bilgi Verir. Meraktan Çatlatıyorsunuz Hep :D Hocam Size Rakip DDos Varmı Civarda ? 4Chan De Felan Çıkıyormu Böyle Sağlam Yazılımlar ?

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
İnsan Azıcık Videonun Altına Gelecek Süpriz Hakkında İp Ucu Veya Bilgi Verir. Meraktan Çatlatıyorsunuz Hep :D Hocam Size Rakip DDos Varmı Civarda ? 4Chan De Felan Çıkıyormu Böyle Sağlam Yazılımlar ?

Bire altı bahse varım xdebron adlı şu anda üstü çızık arkadaşın benimkinden iyi DoS programı vardır.

İkinci proje; mükemmel trojan. Üçüncü sürpriz. Temeli zaten kodlanmış olarak duruyor. Ama önce yeni bir trojana ihtiyacım var, daha doğrusu eskisinin tozunun alınmasına...

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
Bire altı bahse varım xdebron adlı şu anda üstü çızık arkadaşın benimkinden iyi DoS programı vardır.

İkinci proje; mükemmel trojan. Üçüncü sürpriz. Temeli zaten kodlanmış olarak duruyor. Ama önce yeni bir trojana ihtiyacım var, daha doğrusu eskisinin tozunun alınmasına...

xDeborn'un Devasa Güçteki Botnetini Duydum:trl da Dos Da Var mıdır Ki Harici olarak ?

Crack'i Olmayan Ama Çok Aranan Bir Programa Crack Yapın ( Siz Yaparsınız ^^) Crack'i Setuplu Yapıp Sokun trojeni.Okadar Emek Karşısında Ben Bile, Bile Bile Yerim O Trojeni ^^

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
xDeborn'un Devasa Güçteki Botnetini Duydum:trl da Dos Da Var mıdır Ki Harici olarak ?

Crack'i Olmayan Ama Çok Aranan Bir Programa Crack Yapın ( Siz Yaparsınız ^^) Crack'i Setuplu Yapıp Sokun trojeni.Okadar Emek Karşısında Ben Bile, Bile Bile Yerim O Trojeni ^^

Üstadım benim uzmanlığım terbiyesiz, 18+ minik oyunlar. O yönde devam ederim sanırım.

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Sitenin bu kadar çabuk düşeceğini tahmin etmezdim. Vallahi gülümsemeden alamadım kendimi üstad. Eline sağlık. Balyozdan keşke biraz daha erken haberim olaydı da topuzu alabileydim :(
Neyse, sağlık olsun

asi drason

Uzman üye
5 Şub 2012
1,142
0
ahh zztri hocam ahh akrabam olsaydiniz nolacakti dunyami yikilacakti. ogrenciniz olaydim sizin gibi basarili olsaydim nolacakti. niye yarabbim niye bennnn :(((

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
tht link http://www.turkhackteam.org/6716541-post162.html

Program biran önce bitsede bu densiz ülkelere haddini bildirsek inş.

Haddime değil fakat sadece ortak operasyonlarda kullanılacak şekilde her üyenin kullanması taraftarıyım

Dev bir ordu olarak saldırı çok faydalı olacaktır

Üstad zaten olacak. Yönetim panelini yapıyorum. THT yöneticileri 'operasyon' tanımlayabilecekler, operasyonları işletirken program lisans istemeyecek.

maxtek

Üye
8 Ocak 2017
141
0
Üstad zaten olacak. Yönetim panelini yapıyorum. THT yöneticileri 'operasyon' tanımlayabilecekler, operasyonları işletirken program lisans istemeyecek.

Hocam hala kullanamadım :( mesajı görünce bi halledelim sana zahmet.Çökertecek çok site var :trl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.