Off Topic Bölüm Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'GÖKBÖRÜ

Özel Üye
16 Ağu 2012
11,083
16
Belirsiz.
OFF TOPIC BÖLÜM KURALLARI
1) Bu bölüm "Her türlü paylaşım ve sohbetin yapılabileceği serbest alan." olarak geçmekte. Ama bu demek değildir ki yardım konularınızı, eğlence konularınızı yada diğer konularınızı bu bölüme gelişi güzel açabilirsiniz. Forumda konu açacağınız zaman ilgili bölüm yoksa o zaman buraya açabilirsiniz. Forumda aklınıza gelecek her konuyu açabileceğiniz bir çok bölümümüz var, bölümleri incelemeden bu kategoriye konu açmayınız.

2) Yardım almak veya soru sormak istediğiniz konuları THT Yardım Merkezi'ne açmalısınız.

3) Resim paylaşarak açacağınız konularda resmi destekler bir yazı bulunmalıdır. Sadece resim ile açılan konular silinecektir.

4) Veda konuları yasaktır.

5) Günaydın, iyi akşamlar, iyi geceler, n'apıyonuz, ben geldim, sen gittin, n'aptın, n'ettin şeklindeki belli bir amaç içermeyen konular açmak yasaktır.

6) Her bölümde olduğu gibi bu bölümde de "Misyon", "Forum Kuralları" ve "Genel Bölüm Kuralları" geçerlidir.

7) Siyaset ve parti propagandası, argo veya sansürlü/sansürsüz küfür kesinlikle yasaktır.

8) Reklam içerikli paylaşımlar haber verilmeksizin kaldırılacaktır.

9) Hort Post Kuralı Kaldırılmıştır.

10) Eline Sağlık v.b Postların Yasağı Kaldırıldı.

11) Konularda post kasılmaya başlandığı tespit edilince konular kilitlenir ve post kasan kişiye önce sözlü uyarı, devam ettiği takdirde ceza uygulaması yapılır.

12) Eski olup güncellenmesine değmeyecek konuları güncellemek yasaktır. Özellikle 1 haftayı geçmiş konulara teşekkürler yazmak yasaktır. Teşekkür etmek istiyorsanız teşekkür butonu kullanınız.

13) Forumun içeriğine aykırı konular açmak yasaktır. Bu tür konular uyarılmadan çöp kategorisine taşınır.

14) Kurallara aykırı bir konu veya mesaj gördüğünüzde "İhbar" yazmak yerine ihbar butonunu kullanınız. Birebir münakaşaya girmeyin.,

TurkHackTeam Yönetimi olarak, platformumuzun tüm üyeler için güvenli ve keyifli bir ortam olması için elimizden geleni yapıyoruz. Kurallarımıza uymayarak platformun huzurunu bozan üyelere karşı gerekli cezai yaptırımların uygulanacağını bilmenizi isteriz. Platformumuzun kullanımına devam etmeden önce lütfen bu kuralları dikkatlice okuyunuz. Kurallarımıza uyduğunuz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
TurkHackTeam Yönetimi

Moderatör tarafında düzenlendi:

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
Bölüm kuralları güncellenmiştir. Herkes ona göre davransın. Üye veya yönetim üyesi ayırt etmem, sonra karışmam.

Baysal

THT
21 Eki 2012
15,744
1,502
Günceldir !!!

- Bu bölüm "Her türlü paylaşım ve sohbetin yapılabileceği serbest alan." olarak geçmekte. Ama bu demek değildir ki yardım konularınızı, eğlence konularınızı yada diğer konularınızı bu bölüme gelişi güzel açabilirsiniz. Forumda konu açacağınız zaman ilgili bölüm yoksa o zaman buraya açabilirsiniz. Forumda aklınıza gelecek her konuyu açabileceğiniz bir çok bölümümüz var, bölümleri incelemeden bu kategoriye konu açmayınız.

Baysal

THT
21 Eki 2012
15,744
1,502
Bu tür hataları, kuralları okumadan devamlı yapan kişilere ceza uygulanacak. Bilginize..

- Bu bölüm "Her türlü paylaşım ve sohbetin yapılabileceği serbest alan." olarak geçmekte. Ama bu demek değildir ki yardım konularınızı, eğlence konularınızı yada diğer konularınızı bu bölüme gelişi güzel açabilirsiniz. Forumda konu açacağınız zaman ilgili bölüm yoksa o zaman buraya açabilirsiniz. Forumda aklınıza gelecek her konuyu açabileceğiniz bir çok bölümümüz var, bölümleri incelemeden bu kategoriye konu açmayınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.