Oğrenci maili

woqqaberry

Yeni üye
16 Tem 2021
1
0
25
Merhaba iyi forumlar sizden bir yardım isticeğim
Azure oğrenci planı acıcagım fakat oğrenci maili istiyor geçiçi bir mail olusturuluyordu adını unuttum sitenin temp mail gibi stundent diye biliyorsanız paylasırmısınız teşekkürler

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,091
1,607
-Türkistan-
Merhaba değerli üye,

Bilmeniz gerekenler: İşlem için bir VPN kullanmanızı ŞİDDETLE tavsiye ederim, ücretsiz bir VPN kullanabilirsiniz, ancak en iyi VPN’ler ücretlilerdir.

En iyi ücretsiz VPN: Tunnelbear ve Windscribe, ikisi de oldukça iyi.

Ücretli İyi VPN: ExpressVPN, VyprVPN, Windscribe Pro ve NordVPN.
Not: Diğer yöntemleri anlamak istiyorsanız, ilk yöntemi anlamanız gerekecektir.

Yönteme başlamadan önce, bir VPN’e bağlı olduğunuzdan emin olun.

1. ADIM: BİR HESAP OLUŞTURMA​

A. Kişisel Bilgiler

E-postanın şifresini değiştirmek istiyorsanız, doğum tarihinizi ve SSN’nizi bir dosyaya kaydedin!

1. Bu linke gidin ve “Hesap oluştur” seçeneğini tıklayın.
Not: “Hesabımı Oluşturmaya Başla” yı tıklamadan önce
bir e-posta adresinizin olduğundan emin olun. Temp-Mail çalışmaz, bu yüzden bence en iyi e-posta
mail.com.tr’dir , oluşturulması kolaydır.

2. “Hesabımı Oluşturmaya Başla” ya tıklayın ve fakenamegenerator.com’a gidin .

3. Sahte Ad Oluşturucu’ya göre adınızı ve soyadınızı girin.

4. Doğum Tarihini girin, yıl 1998 olmalıdır.

Önemli Not :
EDU mail adresinizin şifresini değiştirmek istiyorsanız doğum tarihinizi kaydedin!

5. Mali yardım onay kutusunun işaretini kaldırın ve Sosyal Güvenlik Numarasına tıklayın.

6. Fake Name Generator’a gidin, bir SSN görmelisiniz, kopyalayın.

Ufak Bilgi: SSN Amerika’da sosyal güvenlik numarasıdır. Bizdeki T.C kimlik numarası gibi. Ufak bilgimizide verdiğimize göre devam edebiliriz.

.edu mail almak yönteminde kullanılan ssn adresi yöntemi fakename

1. Ssnregistry.org/validate adresine gidin ve SSN’nizi girin, son dört haneyi
    rastgele sayılarla değiştirin.
Örneğin:
641-52-XXXX → 641-52-4775

8. SSN geçerliyse, bunu CCCApply’e girin ve “Devam Et” üzerine tıklayın.

Örnek için buraya tıklayın

B. İletişim Bilgileri

1. E-posta adresinizi giriniz.
  2. Telefon bölümünde, kutuların işaretli olmadığından emin olun ve adımı atlayın.
  3. Adres için San Francisco’daki bu oteli kullanmanızı tavsiye ederim .
  4. “Devam et” i tıklayın.

C. Güvenlik ve Kimlik Bilgileri

1. Kullanıcı adı: Sahte profilinizin adını ve soyadını
    Sahte İsim Oluşturucu’da kullanmanızı tavsiye ederim .
  2. Şifre: İstediğiniz herhangi bir şifre.
  3. PIN: Hatırlayacağınız rastgele 4 haneli sayı.
  4. Güvenlik Soruları: Rastgele cevaplar seçin.
  5. “Devam et” ve ardından “Devam et” i tıklayın.

ADIM 2: UYGULAMA​

A. Kayıt Başvurusu & Hesap ve Posta Bilgileri

1. “Uygulamayı Başlat” a tıklayın.
  2. “Uygulanacak Terim” seçeneğinde, “Eğitim Hedefi” üzerine ilk seçeneği seçin
  3. ilk seçeneği tıklayın.
  4. “Amaçlanan Ana Dal veya Eğitim Programı” nda “Sanat Tarihini (AA) seçin”.
  5. “Devam et” e tıklayın (Örnek).
  6. “Posta adresim yukarıdaki OpenCCC Hesabımdaki Kalıcı Adres ile aynı” yanındaki onay kutusunu tıklayın (Örnek).
B. Kişisel Bilgiler

1. “Cinsiyet” alanında, istediğiniz cinsiyeti seçin (hesabın adına göre, hesaptaki
    ad Lynda ise, bu nedenle cinsiyet kadın olmalıdır).
  2. Diğer bilgiler için örneği takip edin.

C. Eğitim

1. İlk girişte ilk seçeneği seçin.
  2. “Lise Eğitimi” nde ilk seçeneği seçin ve 2018’de rastgele bir tarih seçin. Örnekteki gibi diğer seçeneklerde “Evet” i seçin.
  3. “Son Liseye Katıldı” bölümünde, “Eyalet” bölümünden Kaliforniya’yı seçin ve girdiye “San Francisco” yazın. Listeden rastgele bir lise seçin.
  4. Diğer seçenekler için örneği takip edin.

D. Vatandaşlık / Askeri

1. “Vatandaşlık Durumu” nda ilk seçeneği seçin
  2. “Askerlik Durumu” nda ilk seçeneği seçin.
Örneğin buraya tıklayın

E. İkamet

Bununla ilgili talimatlar çok basit, birincisi “Evet” ve
diğerleri “Hayır” olmalı.

Örneğin buraya tıklayın

F. İhtiyaçlar ve İlgi Alanları

Bunda, aşağıdaki örneği takip edebilirsiniz.

Örneğin buraya tıklayın

G. Son Adımlar

1. “Ek Sorular” da devam et’i tıklayıp atlayabilirsiniz, boş bırakabilirsiniz.
  2. “Onay” bölümünde “Onaylıyorum” u tıklamanız yeterlidir.
  3. “Başvuruyu İncele” de aşağı kaydırın ve “Başvuruyu inceledim ve eksiksiz ve doğru olduğunu onayladım” ı tıklayın.
  4. “Gönderim” bölümünde kutuları işaretleyin ve “Başvurumu Gönder” e tıklayın.
  5. Onay sayfasına yönlendirileceksiniz, “Devam Et” e tıklayın.
  6. Anketi boş bırakıp “Anketi Gönder” seçeneğine tıklayabilirsiniz.
Tebrikler! E-postanız yolda.

3. ADIM: E-POSTANIZI ALMA​

Zor kısmı geçtiniz ve e-postanız yolda! İlk e-postanız OpenCCC için bir onay olmalıdır, bunu göz ardı edebilirsiniz. 1 saat veya daha fazla beklemeniz gerekir, genellikle 10 dakika veya daha kısa sürer, bazen anında. Alacağınız e-postanın adı “Kabuller ve Kayıtlar” olacak ve EDU e-postanız için bilgiler içerecektir!

A. E-posta

ücretsiz .edu mail adresi almak için mailimize gelen e posta

Giriş yapmak için talimatlar:

E-posta adresiniz şu şekilde olmalıdır: [email protected]

Kullanıcı adı, web kullanıcı girişinizdir (ekran görüntüsünde 1’dir). Ekran görüntüsündeki e-posta adresi [email protected] şeklindedir. Giriş yapmak için www.gmail.com adresine gidin ve e-posta adresini girin, bir giriş sayfasına yönlendirileceksiniz, giriş sayfasına kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.