Okul okumayıp hayatını bilgisayarda geçirmişler

masterlordd

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
865
0
İstanbul
Aramızda varmı üniversite okumayıp liseden itibaren bilgisayara ağırlık verip gerçek bir hacker gibi yaşayan dışarı çıkmayan site hackleyip para kazanan vs. :RpS_thumbsup:

Karanlık odada , evde tek yaşayan

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Senin o dediğini yapanlar gerizekalı olarak tanımlanıyor. Sorumlulukları bırakıp hayatı gırgıra alan birey okuldan mezun olduktan sonra bir baltaya sap olamaz sonra da der ki "Memlekette iş yok."

masterlordd

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
865
0
İstanbul
Yorumlarınız için teşekkür ederim haklısınız..
Bu arada Konumu THT Yardım Merkezinde açtığım için özür dilerim hep orada konu açtığım için alışkanlık işte , :D Konumu doğru lokasyona taşıyana çok teşekkür ederim iyi forumlar herkeze

TheSoldier05

Kıdemli Üye
20 Ağu 2016
2,098
1
Toprak
Sene olmuş 2017-18.Okul okumayana kız bile vermiyorlar sen gelmiş hacker olan var mı diyosun. Elbet dediğin tanımda adam vardır.Ama hacker dediğin adam okur.Şimdi lafımı başka tarafa çekmeye çalışanlar olacak. Anlayan arkadaşlar anladı

Virtual Man

Katılımcı Üye
1 Eki 2017
661
0
T Ü R K
Aramızda varmı üniversite okumayıp liseden itibaren bilgisayara ağırlık verip gerçek bir hacker gibi yaşayan dışarı çıkmayan site hackleyip para kazanan vs. :RpS_thumbsup:

Karanlık odada , evde tek yaşayan

okul okumuyorum orta okulda bıraktım evden dışarıda çıkmıyorum kanıtlı halinide atarım

para işinde sıkıtnı yok bilgisayar olunca hertürlü gelir....

Son düzenleme:

TomRiddleBlack

Uzman üye
10 Haz 2016
1,219
1
Zannetmiyorum . :D Hacker dediğiniz sosyal olur zeki olur, her işte başarılı olur . :)

Saçmalık, kimsenin 5 parmağında 5 marifet yok ki her işte başarılı olsun.

ayrıca hacker denilen kisilikler sosyal olmaya da bilir bu şahsa bağlı, sosyallik gerektirecek bir durum varsa kendi kafasında yeni bir yöntem üretir.

millet ağzında okul okumayan grizekalı olur ama isteyen yapar

Rick Grimes

Kadim Üye
4 Şub 2015
5,959
19
TURAN
Saçmalık, kimsenin 5 parmağında 5 marifet yok ki her işte başarılı olsun.

ayrıca hacker denilen kisilikler sosyal olmaya da bilir bu şahsa bağlı, sosyallik gerektirecek bir durum varsa kendi kafasında yeni bir yöntem üretir.

millet ağzında okul okumayan grizekalı olur ama isteyen yapar

Dediğim her işi başarıyla yapan demek değildir . Hacker adam zeki olmasa, o kadar kodu, bilmem programı vs. vs. nasıl hafızasında tutup tam yerinde kullanacak ?

Hacker sosyal olmak zorundadır, olaylara anında çözüm getirebilmek için . :)

TomRiddleBlack

Uzman üye
10 Haz 2016
1,219
1

Dediğim her işi başarıyla yapan demek değildir . Hacker adam zeki olmasa, o kadar kodu, bilmem programı vs. vs. nasıl hafızasında tutup tam yerinde kullanacak ?

Hacker sosyal olmak zorundadır, olaylara anında çözüm getirebilmek için . :)

Hafıza işi, zeki olmayı gerektirmez. çalışacak ki İşleyen demir pas tutmaz ;)

olaylara anında çözüm üretmek sosyal olmayı gerektirmez, şahsın üretkenliğine bağlı bir şey bu

HeRqeLLe

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
367
0
THT
Hafıza işi, zeki olmayı gerektirmez. çalışacak ki İşleyen demir pas tutmaz ;)

olaylara anında çözüm üretmek sosyal olmayı gerektirmez, şahsın üretkenliğine bağlı bir şey bu

Zeki olmayan birinde hafıza varmıdır sence?, Hafızası kuvvetli olmayan biri zekimidir sizce?
Üretkenlik hafızaya bağlı değilmidir söylesenize?

asshar

Yeni üye
1 Eki 2017
32
0
44
kütahya
ben kırsal bir kesimde yasıyorum yas 37 bizim buralarda benim zamanımda savcı yada hakim isen bilgisayar vardı en zenginde bile yoktu bz meraktan kitap okumaktan buralara geldik bilgisayarı görmeden kullanmayı ögrendik hala da önce kitap okuruz sonra pc basına geceriz şmdi k imkanlar o yıllarda bende olaydı kimse tutamazdı bizi zamanınızın ve imkanlarınızın kıymetini bilin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.