Oluşturduğum FUD'a RunTime Tavsiyeler

!BadRhyme

Üye
29 Ocak 2023
121
45
Anyone using Assembly.

Merhabalar Arkadaşlar,
Manuel olarak Msfvenomdan C# Formatlı (-f csharp) bir exploit oluşturdum,
Ve bana verdiği kodu
Encoder ile DES Formatında Encode'ledim ve Çıkan değeri değikene yazdım.
Oluşturduğum Class'a 2k ya Yakın
Junk Kodu yazdım ancak Online scande 14/40 gibi bir sonuç aldım,
Yani uzun lafın kısası Bana Sağlam ve Karmaşık İşlemlerle AV'lerin Aklıın çelebilecek Junk Kodları gerekiyordu,
Sizlerden birkaç Tavsiye bekliyorum Şimdiden Teşekkürler.

İşin ilginç Yanı Win Defender'ı RunTime olarak Geçtim ve Bulut Tabanlı Dahil Windows Defendera Yakalanmadı exploit.
Scan Sonuçları; KleenScan

'Finn

Yeni üye
24 May 2024
30
11
Cehennemin Dibi
Junk Code artık işe yaramıyor, hele ki githubdan bulduğun junk code generatorlerle yaptıysan o kodu sonuçları arttırmış bile olabilir. FUD yapmak artık geçmişe göre çok daha komplike bir iş oldu. Hele birde C# dilinden bahsediyorsun. Junk Codeyle uğraşmaktansa Runpe kodlamak çok daha kolay inan bana.

!BadRhyme

Üye
29 Ocak 2023
121
45
Anyone using Assembly.
Junk Code artık işe yaramıyor, hele ki githubdan bulduğun junk code generatorlerle yaptıysan o kodu sonuçları arttırmış bile olabilir. FUD yapmak artık geçmişe göre çok daha komplike bir iş oldu. Hele birde C# dilinden bahsediyorsun. Junk Codeyle uğraşmaktansa Runpe kodlamak çok daha kolay inan bana.
Endarionn Sizmisiniz? hala forumda aktif olmanız sevindirdi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.