önerdiğiniz düşük sistemli pc oyunları ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
20 Ağu 2016
188
0
istanbul
Mount and blade istersen osmanlı modunu yükle farklı farklı modlar var kesinlikle tavsiye ederim kasmaması içinse youtube daki videoları izle grafikleri düşürerek kasma sorunu kalkıyor denedim hiç kasmıyordu

Slown

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
607
0
Zaton
Belli bir yıldan önce çıkmış tüm oyunları oynarsın mesela benim pc en en son 2014 te çıkan oyunları açıyor en son oynadığım oyun black ops 2 idi

BrkRyz

Üye
31 Tem 2016
113
0
Minecraft Oynayabilirsin Kardeşim Eğer Kasarsa Youtube'ye Minecraft FPS arttırma vs. yaz çıkan 5-6 videoya gir ve tüm yaptıklarını sende yap rahat 30fps alıyorsan 90 fps falan alırsın. Ve İsmetRG Legend Pack Kullanırsan FPSin yine artar. İşine yaradıysa bir teşekkğr yeter :)

mcnctn18

Üye
17 Nis 2015
142
0
127.0.0.1
San andreas multiplayer eğer gta sa seviyorsan sıkılmadan oynarsın bence.. Tom clancy's splinter cell chaos theory, hitman blood Money, pokemon fire red :D (emulator ile oynayabilirsin) onun dışında metin2.. strateji seversen command and conquer generals, civilization oynayabilirsin.. bi de son olarak fallout new vegas önerimdir.. :yo

EBB10C

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
968
0
Dostum ınternetın varsa ben oynamıyourm ama lol oyna derim. Empire Earth var Company Of Heros Swat 4 Max Payne 1-2 Most wanted Prince of Persia Warrior Within Diablo 2 San Adres tactical ops

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.