Çözüldü online bir oyun arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nofear1234

Üye
7 May 2009
60
0
Başlıkta da belirttiğim gibi online bir oyun arıyorum.

Özellikleri :

1-Web Tabanlı Olmayan

2-Ücretsiz

3-Türkler'in de olduğu bir oyun olabilir (olmasada olur)

4-Grafikleri iyi

5-Oyunun dili Türkçe ya da İngilizce

6-Boyutu fazla büyük olmayan
7-Vista da çalışabilen bir online oyun
belirttiğim özelliklerde bir oyun bulabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler...

Moderatör tarafında düzenlendi:
10 Ağu 2008
144
1
yha arkadas knıght var bn oynuyorum 8 senedır sıkılmadım:D ama sana knıghtı deıl Runes of Magıc tavsıye ederım tum onlıne oyunların toplanmıs halı gıbı grafıklerı de ıyı bn bunu windows7 de calıstırmıstım vıstada da rhtlıkla calıstırabılecegını dusunuyorum.dili Turkce arkadasım bu arada oyunun.

osmansertbasar

Katılımcı Üye
12 Tem 2009
991
1
Crysis...

Far cry - Crysis online oynamayacaksan biliyorsun ki bu oyunu türk kardeşler yaptı.İstedğin tüm oyun sitelerinde bulabilirsin.Crysis 1 tamamen türkçe olarak yapılmıştı yanlış hatırlamıyorsam.Tek sorun oyun biraz iyi pc istiyor.O da sende varsa problem yok.Seslendirmeler ve menü crysis te tamamen türkçedir.Online yazmışsın pardon.Hiç oynamadım ama İSTANBUL KIYAMET VAKTİ diye bir oyun varmış sanırım strateji oyunu tamamen türk yapımı ve türk karakterlerden oluşuyormuş yorumlara göre oyunu bir incele istersen...

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
118
Antalya
Sana En Büyük Tavsiyem Metin2.
Kendini Bayağı Geliştirdi. Yeni Malzemeler Merkezler(maplar) Zırhlar.
Ayrıca Çeşitlilik Çok Fazla.
Yinede Tercih Senin.

piiz

Üye
1 Şub 2010
51
0
silahlı bişi isitosan warrock var yok silahsız olsun diosan kınıgh tavsiiye ederim 4. sınıftan beri oynuyorum hala bıkamadım bi türlü şimdi lise 2 ye gidiorum :D

1spanyol

Katılımcı Üye
19 Ağu 2009
285
0
1-metin2 türklerinn lıder oldugu bir oyun
2-knıght onlıne yıne turklerın hakım oldugu çok güzel bi oyun
3-karahan onlıne tamamıyle türk oyunu

istediğini seç :d

ByFacia0506

Katılımcı Üye
29 Kas 2009
312
0
World Of Wort Craft

En iyi online oyunlardan bir tanesidir ondaki grafik çeşitlilik hiç bir oyunda bulunmamakdadır 2 senedir oynuyorum daha oyun dunyası içinde gitmediğim o kadar yer varki suyada dalıyorsun uçuyorsun koşuyorsun bir göz at derim yanlız üyelik paralıklı öyle bir oyun için değer derim 30 tl üyelik ücreti bir göz at araştır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.