Open Vpn Config Editleme

b0yner

Kadim Üye
19 Tem 2013
5,722
4
Turan
Merhaba arkadaşlar,bugün sizlere "Open Vpn" configindeki proxy değiştirmeyi göstereceğim.

Öncelikle Telefonunuzda metin belgelerini açan uygulama bulunmaktadır.Benimde kullandığım metin belgelerini açma ve daha birçok özelliği bulunan "Es Dosya Yöneticisini" öneririm.

Es Dosya Yöneticisi İndir

Bu uygulamayı da yükledikten sonra şu siteye giriyoruz

Site İçin Tıkla

pz2jMz.png

Ardından burada bulunan proxy ve portları kopyalıyoruz;

Daha sonra configimizin içine giriyoruz

9obRl9.png

Configte "http-proxy" yazan yere güncel proxymizi yazıyoruz.Ve kaydedip çıkıyoruz.

Önemli Husus:Configi yapıştırırken noktalar arası boşluk olmasın aksi takdirde çalışmaz.

b0yner

Kadim Üye
19 Tem 2013
5,722
4
Turan
Bu kısım olduğu gibi mi kalacak yani orda Almanya yazıyor ama ben mesela Fransaya bağlanacam burdaki ülke isminide değiştirecekmiyiz?

germany.privateinternetacces.com

Evet,orası tercihinize bağlı dilerseniz başka bir ülkeyle değiştirebilirsiniz. :)

Örneğin:us.privateinternetacces.com, france.privateinternetacces.com

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.