Çözüldü ornk: site adresini buraya tıkla yapmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

R ` qN

Uzman üye
3 Eyl 2010
1,937
0
Bursa
başlıkda anlatamadım ama burda konuyu açayım arkadaşlar bazılarında goruyorum mesela ornk:google.com usoyle yapıyorlar ısde aradığın link burda ve burdaki "burda" yazısına tıkladığımızada google agidiyoruz ortada link yok linki o yazıya aktarıolar galiba???
bunu nasıl yapıcaz__ bıde bu okdeki burda yazısını nasıl belirginleştiririiz??
TEŞEKKÜRLER THT

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
BURDA yaz ardından o BURDA yazısını seç sonra editor bölümünde dünya işareti var altında köprü var ona tıkla sitenin adresini yaz tamama tıkla bu kadar

R ` qN

Uzman üye
3 Eyl 2010
1,937
0
Bursa
sec nerde diyoruz burdayı açtım tümünü sec çıkıyor kes kopyala var yani ben sağ tıkladım?? editorde çıkmnadı:SS nerde hata yapmısım??

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
kardeş yazıyı fareyle seçmeyi bilmiyormusun ? BURAYA yaz fareyle seç etrafı mavi olcak :D sonra yukarıda B I U var onun yanında renk değiştirme onun yanında dünya var ona basacaksın sonra linki yapıştıracaksın tamam diyeceksin bu kadar

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
kardeş bana cevap yazdığın yere BURAYA TIKLA YAz :D sonra o yazdığın yazıyı o şekilde seç sonra yazı yazdığın yerin üst tarafında küçük dünya var oradan yapacaksın

bak bahsettiğim yer burası
94crqk.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.