orta asyadaki türk gerçeği (ÖNEMLİ)

shergar5555

Katılımcı Üye
14 May 2009
728
0
keşke bilseydim :=)
arkadaşlar hepimizin bildiği gibi kökenimiz orta asyadan gelmektedir. Türk'lüğümüzü gelirken beraberimizde getirdik ve hala bu kimliğimizden onurla ve gururla bahsediyoruz. şimdi size bir hakikatten bahsedeceğim. bizlerin o cağrafyaya yönelik bilgileri çoğunluğu ele alacak olursak neredeyse hiç yok. Bizim orada Türk olarak gördüğüm milletler malesef kendilerini türk olarak görmemekteler. tabiki bu orada yapılan katliyamı haklı çıkarmaz ama malesef gerçek bu. kırgız ''ben kırgızım'' özbek ''ben özbeğim'' Türk değilim diyor o coğrafyada. aslını unutmamış ve hala oradan gelen köklerine örf ve adetlerine bağlı olan Türk milleti orada yaşan ve kökü oradan gelen her milleti bizden yapmak istiyoruz. komik ama bulgara macara Türk diyoruz. yıllardır bu ilk okul ders kitaplarından başlayarak böyle anlatıldı ve anlatılmaya devam ediyor. kendini türk milletin dışında geren her bütün milletleri bizde kendi dışımızda tutalım. bunun dışında mazlumum gördüğü her türlü zulümde mazlumun yanında olalım. bu zaten bizim karakterimizde var. neyin ne olduğunu bilelim ve ona göre tepki gösterelim. herhangi bir konuda sokağa inmeden önce o kanuyu bildiğimizden emin olalım yoksa tayyipler davosta ön kapıda kükrer arka kapıda özür diler ve biz onları kahraman yaparız. sakın yanlış anlaşılmasın. oradaki insanların uğradığı soykırıma kayıtsız kalalım demiyorum elbette tepkimizi gösterelim ama ister bu konuda olsun ister başka konularda kime kimin için tepki gösterdiğimizi bilelim.

saygılaımla..

WaGranT

Kıdemli Üye
17 Şub 2008
2,064
25
@NK@R@
paylaşım için tşk birde şu konuyu unutmayalım çanakkale savaşında savaşan kişiler dil ve ırkları araştırmaksızın vatan için müacadele ettiler türk,kürt,zaza,lazlar,abazalar ve dahası ama sonuç olarak neydi amaçları bağımsız bir ülkede kendı milletimizin insalarıyla yaşamak ve her devletin bir bayrağı bir inancı olduğu gibi bizimde olsun diye zaten vardı önceleri ama ne derler uyuyan yılanı uyandırmıyacaksın bızı uyandırdılar neticede bağımsız bir ülke değiliz savaşı kazanmış değiliz ama durumumuz kötü olsada dalgalanan bir bayrağımız ve yüreğimiz de taşıdğımız bir allah ve islam inancı var

yanı türkmüş kürtmüş azermiş lazmış çerkezmiş farketmez

sonuç olarak dinimiz islam
inancımız allaha kulluk etmekdir bunu unutmayalım yeter

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.