Otomatik SQL İnjection Programı // Black Viking

Black Viking

Kıdemli Üye
13 Şub 2016
2,005
1
[vkng@vkng~]
Otomatik Site Hackleme//SQL İnjection//Programı//Black Viking

Programı İndirmek İçin : http://www.turkhackteam.org/diger-programlama-dilleri-ve-databaseler/1340831-black-viking-otomatik-site-hackleme-sql-injection-script.html

Merhaba Arkadaşlar Bir Script Yazdım Otomatik SQL İnjection Yapıyor. Eğer İlgi Görürse Windows İçin Ayarlayıp Sizler ile Paylaşmayı Düşünüyorum.

Şimdilik Linuxta Bir Video Çektim.

Özellkleri;

[+] SQLMap'ın Türkçesi Gibi Düşünebilirsiniz
[+] Otomatik SQL İnjection Yapar Sizler Sadece Db_ad,tablo Adı Gibi Değişkenleri Yazarsınız.
[+] Dileyen Ek Parametre Ekleyebilir.(Gelişmiş Kullanıcılar)
[+] En Son İşlemler Bittikten Sonra Admin Panel Bulmak İçin Tarama Başlatır.

Buyrun Video;

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=XGU9yLUp-JA[/ame]

Son düzenleme:

Dr UK

Katılımcı Üye
1 Nis 2016
809
0
Istanbul
Dostum,
Belki şu an yapamazsın ama şunu gelecekte yapabilirsin.
Sqlmap dosyasında sqlmapapi var.
Onu kullanarak direk kod yazdırmadan tüm kodları programa otomatik yazdırabilirsin.
Boş zamanında dene bence.

Black Viking

Kıdemli Üye
13 Şub 2016
2,005
1
[vkng@vkng~]
Ellerinize sağlık yararlı devamıda gelir inşallah :)

Teşekkür Ederim Hocam :)

Aramızdan Bir Koder Yükseliyor Galiba Evet Evet Bir Koder Yükseliyor :D
Bence Yap Çok İyi Olur.
Teşekkürler Hocam :) Çok Bir Şey Yapmadım Ya Hocalarımın Yanında Böyle Bir Program Hiç Bir Şey :D

Mint kurulu denemekte lazım başarılar hocam
Teşekkürler :) Mint Değil Parrot Sec

Black Viking

Kıdemli Üye
13 Şub 2016
2,005
1
[vkng@vkng~]
Dostum,
Belki şu an yapamazsın ama şunu gelecekte yapabilirsin.
Sqlmap dosyasında sqlmapapi var.
Onu kullanarak direk kod yazdırmadan tüm kodları programa otomatik yazdırabilirsin.
Boş zamanında dene bence.

Değerli Yorumunuz İçin Teşekkür Ederim. Api Kullanacak Kadar Bilgim Yok :) Öğreniyoruz Yavaş Yavaş :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.