otomatik web açığı bulan tool

Hammurabi1

Üye
1 Haz 2023
156
11
en çok işe yarayan sizin bildiğiniz tool varmı sitenin şu kısmında xss şu kısmında sql injection bu kısmında csrf gibi açıklar var diyen otomatik bir toola ihtiyacım var çünkü bir ton bu yönde tool var ve önerdiğiniz tool iyi olsun gerçekten kaliteli bir tool istiyorum

RW

Moderatör
26 Kas 2020
2,241
1,619
hazır araçlara konmanı pek tavsiye etmem manuel yapman senin için daha iyi olur ama yinede hazır istiyorum dersen ;

1- Nikto
2- Uniscan
3- Owasp Zap
4- Wapiti
5- Vega
6- Wpscan

gibi temel araçlar mevcuttur.

DarkS0LDIER

Deneyimli Moderatör
5 Ara 2019
1,763
407
Sydney
Burp suit harici şaşma. Diğerlerinin kullanımı kolay ama açık olsa bile sana bir şey vermezler. Burp suit öğren gerçi o da %100 sonuç vermez ama diğerlerinden iyidir

Hammurabi1

Üye
1 Haz 2023
156
11
Burp suit harici şaşma. Diğerlerinin kullanımı kolay ama açık olsa bile sana bir şey vermezler. Burp suit öğren gerçi o da %100 sonuç vermez ama diğerlerinden iyidir
hocam burpsuite kullanıyorum ama alışması ve öğrenmesi zor ben sadece işte bak burada xss burasında os command gibi açıklar var diyen tool olsun yeterli çünkü manuel bulmak daha zor otomatik araçlar sitede hangi açık olduğunu bulsun bende gerisini halledeyim modundayım.

ya bir de burpsuite te yine kendin açık bulman lazım deneyerek ben tamamiylen otomatik araç istiyorum kaliteli.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.