Outlook Express KuruLumu [ Hotmail ]

RæP LoRDu

Katılımcı Üye
18 Tem 2007
717
4
HipHopLand
ADIM 1:

Outlook Express programını açınız. ('Başlat' menüsündeki 'Programlar' sekmesinden ulaşabilirsiniz.)

ADIM 2:

Program açıldıktan sonra üstteki menü çubuğunda bulunan Araçlar menüsü altındaki Hesaplar sekmesini tıklayınız.
1-araclar-hesaplar.gif

ADIM 3:

Açılan Internet Hesapları penceresindeki Ekle menüsünden Posta sekmesine tıklayınız. Bu işlemi yaptığınızda karşınıza 'Internet Bağlantı Sihirbazı' başlıklı bir pencere gelecek.
2-ekle-posta.gif

ADIM 4:

Görünen Ad bölümüne adınızı ve soyadınızı görünmesini istediğiniz haliyle yazıp İleri düğmesini tıklayınız
3-gorunen-ad.gif

ADIM 5:

Bu bölümde e-posta adresinizin tamamını giriniz ve İleri düğmesini tıklayınız
4-eposta-adresi-hotmail.gif

ADIM 6:

Eğer bir önceki adımda @hotmail uzantılı bir e-posta adresi girdiyseniz bu bölümdeki alanlar otomatik olarak dolacaktır. İleri düğmesini tıklayınız
5-pop3-smtp-hotmail.gif

ADIM 7:

Hesap Adı bölümüne E-Posta Adresinizin tamamını, Parola bölümüne de Parolanızı küçük büyük harf kullanımına dikkat ederek girip İleri düğmesine tıklayınız.
Eğer Parolayı Anımsa seçeneğini işaretlemezseniz posta kutusundan iletilerin alınması sırasında size parolanız sorulacaktır. Kendinize ait bir bilgisayarda bu hesapları kuruyorsanız bu seçeneği işaretlemeniz önerilir.
6-hesapadi-parola-hotmail.gif

ADIM 8:

Bu kadar... Gerekli işlemlerin tümünü yaptınız. Son düğmesine tıklayarak hesabınızı oluşturabilirsiniz.
7-son.gif

Bu işlemler sonunda Outlook Express ana penceresinde sol tarafta bulunan Klasörler bölmesinde Hotmail klasörünün oluştuğunu göreceksiniz.
hotmail.gif

cinciz007

Yeni üye
21 Ağu 2007
23
0
duydukma göre hotmail-den qutlok expressi aktiv etmek 2004 cu ilden parali, ben kac defe denedim calismiyor
qutlok expressi hansi emelden bedava aktiv etmek olar .?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.