overclock yapmayı bilen baksın ... (yardım edene elimden ne geliyorsa yapacağım)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KaRaKuRa

Yeni üye
9 Ağu 2008
12
0
Arkadaşlar bilgisayarım laptop toshiba a200 serisi 512 lik bir ekran kartı var ...
namı değer crysis de sadece işlemci sorunu çekiyorum çünkü minumum 2.2 ghz (ama 2 dede gayet iyi oynadığını gözlemledim başka bilgisayardan) benim ise islemci 1.66 ufak bir overclock ile nasıl ilerletebilriz oyunda 2-3 dk oynadıkdan sonra bi kazılma oluyor ve 10 sn bi ses yani kısacası ağır bi kaslma var

bu da cpu-z den foto
adszuw5.jpg

yardım ederseniz sevinirim ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.