Oyun Oyun anahtar sistemi oluşturma

Benmustafaakar

Yeni üye
24 Eyl 2016
45
0
İstanbul
Selamün aleyküm arkadaşlar ,

Oyun içi hileler oluşturmaktayız. Fakat sistem yapmak istiyoruz günlük, haftalık ve aylık vb anahtar sistemi yapmak istiyoruz. Yani lafın kısası süreli bir abonelik oluşturmak istemedekteyiz. Nasıl bir yol izlememiz lazım lütfen yardımcı olabilir misiniz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,626
442
TBMM
Cevap: Geçişi anahtar oluşturma

Selamün aleyküm arkadaşlar ,

Oyun içi hileler oluşturmaktayız. Fakat sistem yapmak istiyoruz günlük , haftalık ve aylık vb anahtar sistemi yapmak istiyoruz. Yani lafın kısası süreli bir abonelik oluşturmak istemedekteyiz.. nasıl bir yol izlememiz lazım lütfen yardımcı olabilir misiniz ?

aboneligi satın alın sonrasında iptal edin size gelen bilgiler durur yada avantajlar paranızda geri döner deneyebilirsiniz iyi forumlar dilerim :)

Benmustafaakar

Yeni üye
24 Eyl 2016
45
0
İstanbul
Cevap: Geçişi anahtar oluşturma

Teşekkür ederim fakat ben pubg mobile adlı Andorid hile tasarladım ve bunu yabancıların yaptığı gibi günlük haftalık ve aylık kullanım hakkı sunmak istiyorum.

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,650
78
MARS
Bir tane txt dosyası oluşturup bilgileri şifreleyeceksin. Program her açıldığında şifreyi çözecek ve geçerliliği kontrol edecek. Mesela şifrenin bitiş tarihini şifrelersin ve ve her açıldığında kontrol eder ama Adobe ve Microsoft gibi firmalarının programları bile crackleniyorsa senin yaptığın sistem her türlü cracklenir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.