Oyun Oyun Lahuncerinde Güvenlik Kodunu Nasıl Kaldırabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SHaCeLL

Yeni üye
15 Haz 2019
8
0
Trabzon
Herkese iyi forumlar arkadaşlar benim bir sorum olacaktı.Bi oyun launcherı var ve giriş yaparken sürekli güvenlik kodu istiyor ve bu şekilde yavaş girmeye neden oluyor seri şekilde giriş çıkış yaparken.Bu launcher dan bu kod sistemini kaldırma şansımız var mıdır acaba. Şimdiden yardımcı olan olamayan herkese teşekkür ederim.
fFPjZG.png

PRF DR

Üye
26 May 2024
87
1
42
Herkese iyi forumlar arkadaşlar benim bir sorum olacaktı.Bi oyun launcherı var ve giriş yaparken sürekli güvenlik kodu istiyor ve bu şekilde yavaş girmeye neden oluyor seri şekilde giriş çıkış yaparken.Bu launcher dan bu kod sistemini kaldırma şansımız var mıdır acaba. Şimdiden yardımcı olan olamayan herkese teşekkür ederim.
fFPjZG.png
Öncelikle bu arayüz çalıştırılabilir bir program mı yoksa web arayüzü mü? ikinci seçenekse kaldırma şansınız yok gibi duruyor fakat birinci seçenekse daha fazla bilgiye ihtiyaç var.

Blueteamforse

Katılımcı Üye
17 Ağu 2023
436
11
198
Moderasyon Ekibi
Merhaba.

Öncelikle bu arayüz çalıştırılabilir bir program mı yoksa web arayüzü mü? ikinci seçenekse kaldırma şansınız yok gibi duruyor fakat birinci seçenekse daha fazla bilgiye ihtiyaç var.
İki türlüde imkansız gibi duruyor.
Çünki bu tarz doğrulamalarda ayrı bir kodu olur ve onun mantığı
Örnek:
doğruladımı hayır o zaman şuraya ilet/uyarı göster veya doğruladımı evet o zaman şuraya ilet / giriş yap
Bu yüzden yapılnası imkansızdır.İki ayrı kodda server dosyası oluşturur.

İyi forumlar...

LydexCoding

Katılımcı Üye
24 May 2024
431
4
140
:)
fFPjZG.png
Hayır, program / site senin değilse kaldıramazsın.

Ayrıca sadece basit bir güvenlik kodu, bunu kaldırmak isteyecek kadar ne zararı olabilir ki :D?

PRF DR

Üye
26 May 2024
87
1
42
Hayır, program / site senin değilse kaldıramazsın.

Ayrıca sadece basit bir güvenlik kodu, bunu kaldırmak isteyecek kadar ne zararı olabilir ki :D?
Merhaba.

İki türlüde imkansız gibi duruyor.
Çünki bu tarz doğrulamalarda ayrı bir kodu olur ve onun mantığı
Örnek:
doğruladımı hayır o zaman şuraya ilet/uyarı göster veya doğruladımı evet o zaman şuraya ilet / giriş yap
Bu yüzden yapılnası imkansızdır.İki ayrı kodda server dosyası oluşturur.

İyi forumlar...
Sitenin veya programing çalışma mantığını bilmeden yorum yapmayın daha sistemin nasıl çalıştığını bilmiyorsunuz ayrıca basit bir launcher yazarak güvenlik kodunu resimden parse yapıp hızlıca işlem yapabilirsiniz.

bundan bir kaç yıl önce kurt oyunu vardı (ismini veremiyorum) latin sunucularında buna benzer bir güvenlik önlemi vardı tek yaptığımız resmi request ile çekip ardından parse etmekti.
%100 dpğru sonuçlar vermesede 4.denemede muhakkak giriyorduk.

LydexCoding

Katılımcı Üye
24 May 2024
431
4
140
Sitenin veya programing çalışma mantığını bilmeden yorum yapmayın daha sistemin nasıl çalıştığını bilmiyorsunuz ayrıca basit bir launcher yazarak güvenlik kodunu resimden parse yapıp hızlıca işlem yapabilirsiniz.

bundan bir kaç yıl önce kurt oyunu vardı (ismini veremiyorum) latin sunucularında buna benzer bir güvenlik önlemi vardı tek yaptığımız resmi request ile çekip ardından parse etmekti.

Kişi Lahuncerden bu kod sistemini kaldırabilir miyiz diye sormuş, ona göre cevap verdim :)

Blueteamforse

Katılımcı Üye
17 Ağu 2023
436
11
198
Moderasyon Ekibi

Merhaba 🙂
Sistemin kimin bilmediği gayet ortada 😃
Robot doğrulama sistemlerinde req le resmi çekip onu yazıya çevirip yazdırabilirsin bu doğru ama sen diyorsun bundan birkaç yıl önce bu açıklar kapanmıştır.
Ayrıca gine sen kendin diyorsun 4. Denemede felan giriyorduk diye o zaman 3.parti yazılıma ihtiyaç yokki elimizlede girebiliriz.
Ayrıca lüfen istenen yardımı tekrar okuyun
Kaldırma şansımız varmı
denmiştir.

Ve son olarakda güvenlik kodunun olduğu resme bakarsanız partiküllü bir resim yani siz diğer oyunda 4. Denemede felan buluyorsa bu 15-20 denemede bulur.

Bu dediklerimi yapay zeka ilede doğrulayabilirsiniz.

Araştırarak yardım merkezine bakıyoruz uslubunuzu takınınız lütfen 🙂

İyi forumlar...

PRF DR

Üye
26 May 2024
87
1
42
Merhaba 🙂
Sistemin kimin bilmediği gayet ortada 😃
Robot doğrulama sistemlerinde req le resmi çekip onu yazıya çevirip yazdırabilirsin bu doğru ama sen diyorsun bundan birkaç yıl önce bu açıklar kapanmıştır.
Ayrıca gine sen kendin diyorsun 4. Denemede felan giriyorduk diye o zaman 3.parti yazılıma ihtiyaç yokki elimizlede girebiliriz.
Ayrıca lüfen istenen yardımı tekrar okuyun

denmiştir.

Ve son olarakda güvenlik kodunun olduğu resme bakarsanız partiküllü bir resim yani siz diğer oyunda 4. Denemede felan buluyorsa bu 15-20 denemede bulur.

Bu dediklerimi yapay zeka ilede doğrulayabilirsiniz.

Araştırarak yardım merkezine bakıyoruz uslubunuzu takınınız lütfen 🙂

İyi forumlar...
Benim söylemediğim cümleleri nereden buluyorsun yapay zeka asistanı? ayrıca denemeler milisaniye cinsinden olduğu için elle girmekten çok daha hızlı çalışıyor.

bence yapay zeka kullanan modlar banlanmalı.

LydexCoding

Katılımcı Üye
24 May 2024
431
4
140
Konu amacından saptı.

Benim söylemediğim cümleleri nereden buluyorsun yapay zeka asistanı? ayrıca denemeler milisaniye cinsinden olduğu için elle girmekten çok daha hızlı çalışıyor.

Lütfen aramızda tartışmayalım. Sebepsiz yere kavga çıkmasın.

Yapay zeka kullanmak kişinin kendi isteğine kalmış, en azından insanlara yardmcı olmaya çalışıyor.

Blueteamforse

Katılımcı Üye
17 Ağu 2023
436
11
198
Moderasyon Ekibi

Merhaba.

Değerli üye cümlelerimize lütfen dikkat edelim ve ima ettiğiniz şeylerede dikkat edelim.
Yapay zeka ile kontrol edebilirsiniz dedim 🙂 Eğer algılarınız henüz o şeyleri algılayamıyorsa yapacak birşeyimiz yok mallesef.
Ayrıca konu dışına sapmayınız yardım gereğince işlendi söyleme biçimine göre cevap verildi.

Bence cümleleri yanlış anlayan kavgaya meyilli yönetim üyelerini küçük gören insanlar uzaklaştırılmalı öyle değilmi ?🤔

İyi Forumlar!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.