Oyun Patch Ve Yamaları - Bölüm Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black Power

Özel Üye
8 Tem 2012
11,790
3
Başlayalım?
Oyun Patch Ve Yamaları - Bölüm Kuralları


- Açmış olduğunuz konulara resim ve açıklama ekleyiniz.

- Yardım içerikli konularını Yardım Merkezi adlı bölüme acınız.

- Çalışmayan ve ya hata veren linklerle karşılaştığınızda "kırık link, link ölmüş" benzeri yorumlar yapmayınız. İhbar butonunu kullanarak bildirdiğiniz takdirde gereken en kısa sürede yapılacaktır.

- Paylaştığınız konularda üyelere zarar verebilecek, server ve benzer tür içerikli konular olmamalıdır. Aksi takdirde ceza alırsınız.

- Genel forum kuralları bu bölümde de geçerlidir.

-Tartışma ortamı yaratmak ve meyil vermek yasaktır.

- Kurallar haricinde açılan konular bildirim yapmaksızın kaldırılacaktır.

 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.