Oyun Programı Hk.

mucahit421

Kıdemli Üye
17 May 2014
2,437
0
Merhaba Arkadaslar Bugun Bir Çokkez Karşınıza Cıkıyorum Ama Kusura Bakmayın Tam Emın Olmak Istıyorum Oyunu Açarmı Dıye Korkuyorum Pc Çokeçek Dıye :D
WrWvzm.jpg
Arkadaslar Bu Pc Crysis Warhead En Dusuge alıp Acarmı ? Yada Baska Oyunlar ?

Her 1 Cevap İçin 1 Tesekkur :)

Hayırlı Forumlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

mucahit421

Kıdemli Üye
17 May 2014
2,437
0
Bıse deıl kardes :D D: Ama Ekran Kartım Gordugun Gıbı Mobile İntel(R) 945 Express Chipset Family Laptop Kullanıyorum ekran kartının modelındne dolayı sorun cıkarmaz demı kardes ?

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
İşlemcin düşük. Geri kalanını bilmiyorum ama denemeden bilemezsin. ;) Oyunu açınca yanar mı diye korkmak ise bir başka saçmalık :D Ya oyunu açmaz, yada açar ama kasar. Veya kasmadan oynarsın ki bu işlemciyle... :D

Oyunu açınca bilgisayar yanarmı diye korkmana gerek yok. Öyle bir şey olmaz. Normalde yanmıyorsa bir şey yok. :D

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,764
510
25
Praise The Fool
Açmaz diye birşey yok acar ama kasarsa oynamazsın kasmaz ise oynarsın yanma olasılığı var ama ekran kartının ama nasıl ?

Benim gibi 32 bit 512mb ekran kartı ile
full grafikte (kasa kasa ) crysıs 3 oynarsan 1 hafta da ancak zara verirsin :) benim ekran kartım öyle yandı :(
neden öyle full de oynadın dersen low da kasıyor du madem kasıyor bende yüksek oynayam ne fark eder dedim 1 haftada cop oldu :D

ve windows xp guncellemelerı kapandı demek şu dostum artık herhangi bir yeni özellik gelmeyecek güvenlik duvarı vs.. Guncellnemeyecek bu zararlı birşey değil ben wın7 de guncellemelerı yapmıyorum zaten kota yiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.