Oyun Tasarım ve Geliştirme Kulübü Olarak Duyurumuz Var

InSpy

Katılımcı Üye
21 Mar 2019
992
2
Fps değilde böyle gerçekten pentest öğrenmek isteyenlere özel bir oyun yaparsanız kebap diyeceğim fakat forumdaki üyelerimizin %90 ı sosyal medya keklemeyi öğrenmek istiyor. En iyisi yerli cs yapın da awp atalım :D

mehmetilya

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
254
0
Tht den
Bence başlangıç olarak 2D oyun yapmanızı öneririm ne de olsa bu kulüp yeni açıldı ve içinde daha bu işlerde tecrübesiz kişiler olacaktır 2D oyun yapımı ile kulüpteki tecrübesiz kişiler kendilerini oyun yapımında biraz daha geliştirir ve sonrada düzgün bir 3D oyun yapabilirsiniz BENİM FİKRİM BU

Kebap

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
462
0
HZ. ADEM'DEN
Hep hayal etmişimdir koruma oyunu güzel olur, sağlam olacak mercedesler çakarlı audiler vb araçlarla sağlam bir korumalık yapabilinen oyunlar, örneğin araçlarla biryerden biryere varılacak ve yolda çeşitli tuzaklar saldırı girişimleri vb olacak ve biz de bunları engellemeye çalışacağız, bu olay bazı görevlerde seyahetten sonra miting alanında da olacak, hep böyle bir oyun hayal etmişimdir,güzel olabilir.

38fatih

Uzman üye
25 Ara 2015
1,147
0
Bohm Kenti
Hocam umarım yapabilirsiniz hayalinizdeki oyunları. Ben android oyun geliştiriyorum fps tarzı oyunlara merak saldım unreal engine ve cry engine dahil bir çok program indirim denedim hangi oyun motoru bana uygun diye cry engine zorlu bir program grafiklere önem veriyorsanız kesinlikle kullanılabilecek bir oyun motoru onun dışında fps oyunu yapmak zor basit 1 bölüm yapmıştım fps tarzı sadece küçücük bir mapte bile çok zorlamıştı beni gerekli grafikleri temin etmek de işin cabası ücretsiz grafikler belli bir noktadan sonra yetersiz geliyor. Umarım başarılı bir şekilde yapıp bitirirsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.