Oyun ve Yazılım İçin Bilgisayar Önerir misiniz?

Merhaba arkadaş bir kaç aya yeni bilgisayar alıcağım bana hem oyun için hemde yazılım fln için depolama alanı ve ram ı fazla olan bilgisayar önerirmisiniz.
2. Ben ios kullanıcısıyım bana bir kaç kullandığınız herhangi bir bilgi almak için olur site ve uygulama önerirnisiniz
3.ios için hangi uygulamadan html, css, java script kodlayabilirim bir kaçtane bildiğim var ama pratik olmuyor

CH

Uzman üye
28 Ocak 2019
1,966
907
Siber
MSI araştırabilirsiniz, ürünleri sağlam ve iş görüyor. Monster’dan uzak durmanızı tavsiye ederim. Bütçe MSI yetmez ise Asus ya da Lenovo bakabilirsiniz

onlyzargana

Yeni üye
5 Ağu 2023
14
2
usta banada butce 20k
20k bütce ile fena bi sistem dizilebilir
fakat laptop alcaksan daha iyi olur senin için ben masaüstü yazayım :
b450m anakart
16gb ram 30-38cl arası olsun kafana göre bak link koymadım
i5 13400 işlemci
gtx 1650
https://www.vatanbilgisayar.com/zot...r6-128bit-dx12-nvidia-ekran-karti-108707.html
600w psu

bu sistem fena değil
amd ryzen alabilirsin ancak şunu söyleyim hiç bir kamu kurum ve kuruluşlarında ryzen kullanılmaz youtube'da oyun videolarında fazla fps veriyo gibi gösterilebilir
bunun sebebi sponsorlu olmalarıdır fakat ryzen f/p işlemcidir

sistemin parçalarını kafana göre ayarlayabilirsin ben taslağı oluşturdum

fexxdesembaba

Yeni üye
16 Kas 2023
5
1
20k bütce ile fena bi sistem dizilebilir
fakat laptop alcaksan daha iyi olur senin için ben masaüstü yazayım :
b450m anakart
16gb ram 30-38cl arası olsun kafana göre bak link koymadım
i5 13400 işlemci
gtx 1650
https://www.vatanbilgisayar.com/zot...r6-128bit-dx12-nvidia-ekran-karti-108707.html
600w psu

bu sistem fena değil
amd ryzen alabilirsin ancak şunu söyleyim hiç bir kamu kurum ve kuruluşlarında ryzen kullanılmaz youtube'da oyun videolarında fazla fps veriyo gibi gösterilebilir
bunun sebebi sponsorlu olmalarıdır fakat ryzen f/p işlemcidir

sistemin parçalarını kafana göre ayarlayabilirsin ben taslağı oluşturdum
laptopta nasil oyun oynayacamki kucuk ekran aga ya

Amonkus

Üye
9 Kas 2023
191
30
MSI araştırabilirsiniz, ürünleri sağlam ve iş görüyor. Monster’dan uzak durmanızı tavsiye ederim. Bütçe MSI yetmez ise Asus ya da Lenovo bakabilirsiniz
Merhaba arkadaş bir kaç aya yeni bilgisayar alıcağım bana hem oyun için hemde yazılım fln için depolama alanı ve ram ı fazla olan bilgisayar önerirmisiniz.
2. Ben ios kullanıcısıyım bana bir kaç kullandığınız herhangi bir bilgi almak için olur site ve uygulama önerirnisiniz
3.ios için hangi uygulamadan html, css, java script kodlayabilirim bir kaçtane bildiğim var ama pratik olmuyor
Monster denildiği kadarda kötü değil kullanıyorum gayet iyi çalışıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.