Oyun Oyunda hilecilere karşı ne yapabilirim?

hakanreis44

Yeni üye
30 Kas 2020
4
0
selamaleyküm sizden yardım istiyorum ben boş vakitlerimde online oyun olan empires allies oynuyorum klanımıza ruslar geldi çöktü nasıl yaptılar anlamış değilim oyun kuralları dışı bu yaptıkları lider oyuna 14 gün girmez ise ancak o şekilde klanı alabilir ama lider aktifken gelip klanımızı nasıl aldılar anlamış değilim bu konuda napabilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.:kızgın

Moderatör tarafında düzenlendi:

TH34MUS

Katılımcı Üye
16 Ocak 2019
717
1
nowhere
Cevap: oyun

Oyundan bihaberim, ama oyun yöneticilerinden isterseniz mail yoluyla bi yolunu bulurlar yada takmazlar (genellikle) ve yapabileceğiniz hiçbir şey yok

hakanreis44

Yeni üye
30 Kas 2020
4
0
Cevap: oyun

oyundan haberdar olduğunuzu belirtmişsiniz peki bunu nasıl beceriyorlar ilk defa gördüm böyle birşey bizim 1 den fazla klanımız var hepsini tek tek hack liyorlar ruslar bi karşılığı olmalı bunun

hakanreis44

Yeni üye
30 Kas 2020
4
0
hayır şuan iki klanımızı hacklediler ve hacklemeye devam ediyorlar isimleri rusça yazıyor zaten klandan komple herkesi attılar diğer hileleri yapabilirler anlarım ama bu klanı ele geçirmeyi nasıl becerdiler onu anlayamıyorum

sky2222

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
487
6
Threadripper
Orta hacimli bir oyun ise bence hacklenmeden daha çok oyun sahibinin eli olabilir.Normal oyunların database serverleri güçlü olur , bir çey yapılamaz normalde.Ama eğer hacklenmişlerse , o zaman büyük ihtimal destek isteğinize geri dönüş yaparlar.İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.