Oyun Oyundakılerın kamerasını açma?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
Ben roblox oynuyorum
ve bazen kim bu insanlar diyorum
çünkü kameralarını açıp onların tiplerini görmek istiyorum
sebebi; çok ağır küfürlü konuşanlar var
ben onların kamerasına nasıl erişebilirim?
Veya robloxtaki arkdaşlarımın kamerasına?
Cevap 1?
Cevap 2?
Teşekkürler
not:lütfen yardım edin çok istiyorum...

H4FIZ123

Yeni üye
2 Ara 2019
11
0
böyle bir hacking işlemi yapılır mı bilmiyorum ancak arkadaşına basit trojenler indirmesini sağlayarak kameralarına erişebilirsin. (yapmamanı tavsiye ederim)

Sort

Katılımcı Üye
14 Eki 2019
983
88
Ben roblox oynuyorum
ve bazen kim bu insanlar diyorum
çünkü kameralarını açıp onların tiplerini görmek istiyorum
sebebi; çok ağır küfürlü konuşanlar var
ben onların kamerasına nasıl erişebilirim?
Veya robloxtaki arkdaşlarımın kamerasına?
Cevap 1?
Cevap 2?
Teşekkürler
not:lütfen yardım edin çok istiyorum...
Dostum Robox sisteminden değilde oyun sohbetinden virüslü link yedirebilirsin.Örneğin tartıştığın yada küfürleştiğin birine senin ikna kabiliyetine kalmış ama örneğin bizim mahalle burası yiyiyorsa gel tarzı birşeyler yazarsın.Eğer zaten dediğin gibi bir kişiliğe sahipse linkin güvenli olup olmamasına bakmadan tıklar.Bu sırada kamerasını istediğin zaman açıp kapatabilirsin.
Bu virüs ve fake scriptler hakkında forumda bir çok makale bulunmakta

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Merhaba,
oyun içinde birini görmek veya kamerasına erişmek mümkün değil ancak rat yedirirseniz o zaman görebilirsiniz. Dediğiniz şey mümkün değil,iyi forumlar dilerim

lyxG

Katılımcı Üye
15 Ocak 2019
311
77
Steam profilini alın iletişim bilgilerinden gerekli bilgileri toplayabilirsiniz. Harici olarak iletişim v.b yoksa chat kısmından klan davetleri veya hack satım gibi faaliyetler ile hedef ile doğrudan iletişim kurulabilir eskiden facebook gibi yerlerde İP bulmak için doğrudan wireshark kullanılırdı karşı taraf mesaj gönderince remote İP ortaya çıkardı lakin oyunlarda bu gibi şeyler yok iyi forumlar.

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,650
78
MARS
yapamazsın ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.