Oyunlara kendi hileni yaz

GECEYARASA

Üye
4 Eyl 2022
144
89
Ottoman
Merhaba Değerli TÜRK HACK TEAM Üyeleri, Ben GECEYARASA

Oyunlara Hile Nasıl Yazılır? iyi forumlar

CSGO

VALORANT

Benzer bir sürü fps oyunu var. Bunların hileleri satılıyor peki bu adamlar nasıl yapıyor? hiç merak ettiniz mi?
Türkçe kaynak olarak çok bir şey bulamazsınız bu yüzden "yabancı" kaynaklardan devam edicez.

- İlk bilinmesi gereken "mobil" den yapılmaz. Mobilden araba vs oyunlara basit para hilesi yapabiliriz sadece iyi bir kod bilgisi olan biri yapabilir.

BİLİNMESİ GEREKENLER

C# Bilginiz olması gerekiyor

KULLANILAN PROGRAMLAR

- VAMemorty

Link = UnKnoWnCheaTs - Multiplayer Game Hacking and Cheats

- Assault Cub

Link = AssaultCube

MPGH Addy's + Offsets

Link = [Release] Assault Cube CT Base Address and OffSets - MPGH - MultiPlayer Game Hacking & Cheats

- Visual Studio Code

Link = Visual Studio Code - Code Editing. Redefined

Kullanım&Kodlama Kısmı Videoların İçinde
Yabancı kaynak olarak bu videoları tavsiye ederim

berkayy16

Yeni üye
7 Eyl 2022
41
6
valorant csgo gibi oyunlar da tabi ki olur temel düzeydir bu bundan sonra onları da geliştirebilirsin ama hazır hileler de wall hack aim de vs ban yemiyor ama mevlana gibi hileler açınca hazır olanlar da ban yiyor
reis şöyle bahsediyorum şu anda popüler free veya ücretli hilelerde ban var belli etsen de etmesen de yani biz yazsak yeni bir hile olduğu için vanguard oto ban atar mı

GECEYARASA

Üye
4 Eyl 2022
144
89
Ottoman
reis şöyle bahsediyorum şu anda popüler free veya ücretli hilelerde ban var belli etsen de etmesen de yani biz yazsak yeni bir hile olduğu için vanguard oto ban atar mı
şuan bilmiyorum her güncellemede açık kapanır ama dediğim gibi videolar da temel düzet anlatımlı ondan sonra güncel olarak araştırma ile yaparsan yemezsin

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,865
770
28
Merhaba Değerli TÜRK HACK TEAM Üyeleri, Ben GECEYARASA

Oyunlara Hile Nasıl Yazılır? iyi forumlar

CSGO

VALORANT

Benzer bir sürü fps oyunu var. Bunların hileleri satılıyor peki bu adamlar nasıl yapıyor? hiç merak ettiniz mi?
Türkçe kaynak olarak çok bir şey bulamazsınız bu yüzden "yabancı" kaynaklardan devam edicez.

- İlk bilinmesi gereken "mobil" den yapılmaz. Mobilden araba vs oyunlara basit para hilesi yapabiliriz sadece iyi bir kod bilgisi olan biri yapabilir.

BİLİNMESİ GEREKENLER

C# Bilginiz olması gerekiyor

KULLANILAN PROGRAMLAR

- VAMemorty

Link = UnKnoWnCheaTs - Multiplayer Game Hacking and Cheats

- Assault Cub

Link = AssaultCube

MPGH Addy's + Offsets

Link = [Release] Assault Cube CT Base Address and OffSets - MPGH - MultiPlayer Game Hacking & Cheats

- Visual Studio Code

Link = Visual Studio Code - Code Editing. Redefined

Kullanım&Kodlama Kısmı Videoların İçinde
Yabancı kaynak olarak bu videoları tavsiye ederim

(y) (y) (y)

Daeky

Uzman üye
16 Nis 2022
1,144
966
23
BJK
Öncelikle Eline Sağlık Diyorum / Online Oyunlarda Hile Yapımı Offline Oyunlara Göre Stabilirligi Daha Düşüktür Hile Geliştirebilmek Kadar Oyunun Yapısı Hakkındada Bilgi Sahibi Olunması Lazım.

CSGO-Valorant Gibi Oyunlarda Bulunan Vac Gibi Hile Korumalarını Bypass Etmek Gerekli Bunun içinde reverse engineering'e başvurulması lazım özelliklede debugger(hata ayıklayıcılar-x32-64dbg-ollydbg vs..) üzerinden oyun analiz edilmesi gerekli buda tabiki uzun bir zaman ve bilgi gerektiren birşey (yazılım alanında) - bir hile 3 gün sonra çalışmayabilir oyun tarafından farkedilip ban yiyebilir hesap tabi bu hileyede bağlı 🙂.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.