🔷 Özel Hack Aracı İmpulse

Ghost Killer

Yaşayan Forum Efsanesi
13 Ocak 2019
11,239
7,720
Merhaba Değerli Türk Hack Team Üyeleri! Bu Konumuzda İmpulse Aracını Ele Alacağız. Bu aracı her yerde bulamazsınız. Hem ddos atabiliyor, hem de sınırsız sms ve arama saldırısı yapabiliyor. İstediğiniz ülke numarasına gönderebilirsiniz.

68747470733a2f2f692e6962622e636f2f724663743651582f4c4f474f2e706e67

İlk olarak terminalimizi açıyoruz. Kali linux, termux, vds server üzerine kurabilirsiniz. Açtıktan sonra bu kodumuzu yazarak aracımızı indiriyoruz.

Kod:
git clone https://github.com/LimerBoy/Impulse/

Ardından bu kodumuzu yazarak indirdiğimiz dosya içerisine geçiş yapıyoruz.

Kod:
cd Impulse

Aracımızı çalıştırmadan önce yetki vermemiz gerekmekte. Chmod ile yetki veriyoruz. Bu kodumuzu yazıyoruz.

Kod:
chmod +x impulse.py

Şimdi yetki verdik. Ancak bazı indirmeler daha yapmamız gerek. Yoksa aracımız düzgün çalışmaz. Bu kodumuzu kullanıyoruz.

Kod:
pip3 install -r requirements.txt

İndirme işlemi bitene kadar birşeye basmamaya özen gösteriyoruz. Şimdi aracımızı çalıştırabiliriz.

Kod:
python3 impulse.py

68747470733a2f2f692e6962622e636f2f386331666231512f496d70756c73652d4d61696e2e706e67

Aracımız başarılı bir şekilde çalışacak ve bu resimdeki gibi bir resim çıkacaktır. Bu araç hem ddos saldırısı hem de sms/call flood yapabilmektedir. Oldukça hızlı ve anına gönderir. Sınırsız sms ve arama saldırısına sahiptir. Hem mesaj hem arama birlikte saldırabilir. Amaç burada hedef numarayı meşgul etmektir.

Örnek ddos saldırısı kodumuz;

Kod:
python3 impulse.py --method HTTP --target https://www.hedefsiteismi.net --time 99999999999 --threads 200

En fazla 200 threads açabiliyoruz. Time kısmını sallayın sınırsız vurur. Hedef sitenin direkt olarak url adresini alıp koyun. Method olarak HTTP, Slowloris, UDP, TCP gibi pek çok saldırı seçeneği bulunduğundan burada seçmeyi size burakıyorum. Ardıdan enter'a basarak saldırımızı başlatabiliriz. Korumasız siteleri siler süpürür anında çökertmeyebilir fakat uzun süreli saldırılara dayanamayacaktır.

Şimdi ise sms ve arama saldırımıza geçiyoruz. Bunu yapabilmek için aşağıdaki kodu yazıyoruz. Bunları tabi kendinize göre editleyin.

Kod:
python3 impulse.py --method SMS --target +901111111111 --time 99999999999 --threads 200

İlk olarak method SMS seçiyoruz. Bu sadece sms atmıyor arama da atıyor. İkisi de karışık vurur. Ardından ülke kodunu ve numarayı birleşik yazıyoruz. Numarayı yazarken başına sıfır koymadan yazıyoruz. Ülke kodu örneğin 1 hemen yanına sıfır koymandan numarayı yazıp devam ediyoruz. Time süre demektir sallayın geçin sınırsız vurur. Threads en fazla 200 olduğu için 200 yazıp devam ediyoruz. Enter'a basmamız ile birlikte aracımız saldırıya başlayacaktır.

Test amaçlı kendi telefonunuza yapabilirsiniz. Ben kendime yaptım ve hem sms atıyor hem bir yandan arıyor kısaca telefonunuz meşgul oluyor. Araç çalışmaktadır ve günceldir. Son olarak yapacağınız saldırılardan sorumlu değilim. Kişi şikayetçi olursa başınız yanabilir. Ancak saldırı anonim bir şekilde gerçekleşiyor. Tespit edilmeniz çok zor. Konuyu beğendiyseniz teşekkür butonuna basmayı unutmayın. İyi forumlar :))

iUBacd.gif

Moderatör tarafında düzenlendi:

FAKULTE

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
498
57
İstanbul
Hocam çok çok teşekkür ederiz ellerinize sağlık gururluyuz

Failed hatası kendime denedim bilgi topaldı olmadi

FAKULTE

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
498
57
İstanbul
Cevap: 🔷 Özel Hack Aracı İmpulse 🔷

Kendimde denedim araç bilgi topluyor sanırım pizza.com gibi şeyler de var içinde bana arama ve sms gelmedi inanmadım:)

JusaFVac

Yeni üye
14 Ocak 2021
9
0

güzel konu eline sağlık, arkadaştan önce davranıp paylaşmısın :D

xmajestar

Katılımcı Üye
13 Ocak 2021
624
105
tzdata-TR

[

Senin Allah'ına kurban :D benden önce bulup attın :D Adamsın

Son düzenleme:

Ghost Killer

Yaşayan Forum Efsanesi
13 Ocak 2019
11,239
7,720

Kendimde denedim araç bilgi topluyor sanırım pizza.com gibi şeyler de var içinde bana arama ve sms gelmedi inanmadım:)

dostum şebeke iyi çeken bir yere geç saldırıyı hemen kesme başlat baya vursun atıcak o sen merak etme. yavaş yavaş gelir. anında takır takır gelmez :)

JusaFVac

Yeni üye
14 Ocak 2021
9
0

Merhaba Değerli Türk Hack Team Üyeleri! Bu Konumuzda İmpulse Aracını Ele Alacağız. Bu aracı her yerde bulamazsınız. Hem ddos atabiliyor, hem de sınırsız sms ve arama saldırısı yapabiliyor. İstediğiniz ülke numarasına gönderebilirsiniz.

68747470733a2f2f692e6962622e636f2f724663743651582f4c4f474f2e706e67

İlk olarak terminalimizi açıyoruz. Kali linux, termux, vds server üzerine kurabilirsiniz. Açtıktan sonra bu kodumuzu yazarak aracımızı indiriyoruz.

Kod:
git clone https://github.com/LimerBoy/Impulse/

Ardından bu kodumuzu yazarak indirdiğimiz dosya içerisine geçiş yapıyoruz.

Kod:
cd Impulse

Aracımızı çalıştırmadan önce yetki vermemiz gerekmekte. Chmod ile yetki veriyoruz. Bu kodumuzu yazıyoruz.

Kod:
chmod +x impulse.py

Şimdi yetki verdik. Ancak bazı indirmeler daha yapmamız gerek. Yoksa aracımız düzgün çalışmaz. Bu kodumuzu kullanıyoruz.

Kod:
pip3 install -r requirements.txt

İndirme işlemi bitene kadar birşeye basmamaya özen gösteriyoruz. Şimdi aracımızı çalıştırabiliriz.

Kod:
python3 impulse.py

68747470733a2f2f692e6962622e636f2f386331666231512f496d70756c73652d4d61696e2e706e67

Aracımız başarılı bir şekilde çalışacak ve bu resimdeki gibi bir resim çıkacaktır. Bu araç hem ddos saldırısı hem de sms/call flood yapabilmektedir. Oldukça hızlı ve anına gönderir. Sınırsız sms ve arama saldırısına sahiptir. Hem mesaj hem arama birlikte saldırabilir. Amaç burada hedef numarayı meşgul etmektir.

Örnek ddos saldırısı kodumuz;

Kod:
python3 impulse.py --method HTTP --target https://www.hedefsiteismi.net --time 99999999999 --threads 200

En fazla 200 threads açabiliyoruz. Time kısmını sallayın sınırsız vurur. Hedef sitenin direkt olarak url adresini alıp koyun. Method olarak HTTP, Slowloris, UDP, TCP gibi pek çok saldırı seçeneği bulunduğundan burada seçmeyi size burakıyorum. Ardıdan enter'a basarak saldırımızı başlatabiliriz. Korumasız siteleri siler süpürür anında çökertmeyebilir fakat uzun süreli saldırılara dayanamayacaktır.

Şimdi ise sms ve arama saldırımıza geçiyoruz. Bunu yapabilmek için aşağıdaki kodu yazıyoruz. Bunları tabi kendinize göre editleyin.

Kod:
python3 impulse.py --method SMS --target +901111111111 --time 99999999999 --threads 200

İlk olarak method SMS seçiyoruz. Bu sadece sms atmıyor arama da atıyor. İkisi de karışık vurur. Ardından ülke kodunu ve numarayı birleşik yazıyoruz. Numarayı yazarken başına sıfır koymadan yazıyoruz. Ülke kodu örneğin 1 hemen yanına sıfır koymandan numarayı yazıp devam ediyoruz. Time süre demektir sallayın geçin sınırsız vurur. Threads en fazla 200 olduğu için 200 yazıp devam ediyoruz. Enter'a basmamız ile birlikte aracımız saldırıya başlayacaktır.

Test amaçlı kendi telefonunuza yapabilirsiniz. Ben kendime yaptım ve hem sms atıyor hem bir yandan arıyor kısaca telefonunuz meşgul oluyor. Araç çalışmaktadır ve günceldir. Son olarak yapacağınız saldırılardan sorumlu değilim. Kişi şikayetçi olursa başınız yanabilir. Ancak saldırı anonim bir şekilde gerçekleşiyor. Tespit edilmeniz çok zor. Konuyu beğendiyseniz teşekkür butonuna basmayı unutmayın. İyi forumlar :))

iUBacd.gif

hocam pip3 install -r requirements.txt
sıkıntı cıkıyor (pip3 ) kabul etmiyor yani böyle bir kod yok diyor

Ghost Killer

Yaşayan Forum Efsanesi
13 Ocak 2019
11,239
7,720
hocam pip3 install -r requirements.txt
sıkıntı cıkıyor (pip3 ) kabul etmiyor yani böyle bir kod yok diyor

Bu kodları da dener misin;

Kod:
pip install -r requirements.txt

install -r requirements.txt

install pip3

sudo apt-get install python-pip 

sudo apt-get install python3-pip

sudo apt-get update

bunları dene indir ardından aracı baştan kurmayı dene.

Failed hatası kendime denedim bilgi topaldı olmadi

aslında orada bilgi toplamıyor saldırıya hazırlık yapıyor ardından yavaş yavaş atmaya başlayacaktır. kısmen de olsa arama da atar. failed hatası için tüm kütüphanelerin kurulu olduğundan emin ol.

JusaFVac

Yeni üye
14 Ocak 2021
9
0

Bu kodları da dener misin;

Kod:
pip install -r requirements.txt

install -r requirements.txt

install pip3

sudo apt-get install python-pip 

sudo apt-get update

bunları dene indir ardından aracı baştan kurmayı dene.

Hocam böyle bi hata veriyor : Hata, pkgProblemResolver::Resolve bozuk paketlere yol açtı, bu sorunun nedeni tutulan paketler olabilir.

Ghost Killer

Yaşayan Forum Efsanesi
13 Ocak 2019
11,239
7,720

Hocam böyle bi hata veriyor : Hata, pkgProblemResolver::Resolve bozuk paketlere yol açtı, bu sorunun nedeni tutulan paketler olabilir.

python3 kullanman lazım. kullanıyorsan sorunsuz iner. ilk python3 indirip dene. python2 de bazı kodlar inmeyebiliyor. hala olmadıysa aracı çalıştırmayı dene bakalım olacak mı.

JusaFVac

Yeni üye
14 Ocak 2021
9
0

python3 kullanman lazım. kullanıyorsan sorunsuz iner. ilk python3 indirip dene. python2 de bazı kodlar inmeyebiliyor. hala olmadıysa aracı çalıştırmayı dene bakalım olacak mı.

tamamdır hocam yardımınız için teşekkür ederim olunca haber veririm iyi günler

xmajestar

Katılımcı Üye
13 Ocak 2021
624
105
tzdata-TR

kankam şimdi o tür sorunlarla çok uğraştım bak şimdi

sudo apt-get update && apt-get upgrade

sudo apt-get install -f

burada sorular sorarsa E / veya Y de geç

sudo apt-get install python && apt-get install python3

indirme tamamlandıktan sonra

sudo dpkg --configure -a

ve yeniden başlat

sudo reboot now

sonrasında çalışır diye ümit ediyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.