Pacman Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
13 May 2019
113
0
Kulüp açma izni 'Adige Tarafından alınmıştır.

BQeQeI.png

5a3Ce4.png
Arch tabalnlı linux dağıtımlarında insanlara bilgi vermek. Bilindiği gibi Bir çok Linux dağıtımı var.
Ama bir çok kişi hep debian tabanını kullanıyor ve bir çok kaynak debian tabanında bulunmaktadır.
İşte bu kulüb çok kullanılan ama az kaynağı olan arch tabanlı işletim sistemlerinde insanlara bilgi vermektedir.

BfGARO.png

Kulüb üyeleri pacman deposu ve pacaur deposu hakkında bilgi edinecek ve bu bilgilerini Türk Hack Team kurallarına uygun bir şekilde Türk Hack Team formunda paylaşılacatır. THTYARDIM merkezine arch tabanlı linux hakkında yardıma ihtiyacı olan insanlara kendi bilgisi yettiğince yardım edilecek ve mümkünse kaynaklar önerilecektir. haftada en az 1 konu açmak zorunludur.

b42P1M.png

Türk Hack Team kuralları ve misyonu aynı şekilde bizim kulübümüzünde kuralı ve misyonudur

GTLbPa.png

Kod:
Forum Profil Linkiniz = 
Nickiniz = 
Yaşınız =
Telegram Adresiniz (@kullanıcıadı)=  
Kendinizden Kısaca Bahsedin =

Bana özelden mesaj olarak yollayabilirsiniz​

aJd90B.png

M5HxB1.png

AK0O7L.png

Yigit Afsar

GTCBI5.png

---

TSa0S0.png

Yigit Afsar

SweetyTR

OCT4BW.png

Yigit Afsar

TL2Wx9.png

dW8TcI.png

Son düzenleme:

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
325
Forum adına hayırlı olsun, kalıcı olmanız dileğiyle. Başarılar dilerim. İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.