pardus ve xp

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HyperHacker

Katılımcı Üye
19 Ağu 2007
517
2
samsun
pardus ve xp format

S.a ben aynı hard diskte xp ve pardus u kullanıyorum ve xp ye format atmam lazım ama format atınca pardusu birdaha açamıyorum açılışta gözükmüyor. gözükmesini nasıl sağlarım acaba ?
şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
kardeş öncelikle pardusu nereye kurmuştun yani xp ve pardsu ikiside c de kuruluysa cye format attığında pardusde gidecektir... yani pardusun gitmediğinden eminmisin???

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
kardeş daha önceki sistemde once xp yi kurduysan sonra pardusu kurduysan ondan kaynaklanıyodur cozummu varmı bılmıorum ama aynı bolume xp kurup bılgın varsa kurtarabılırsın...

vuzuiluz

Uzman üye
19 Ağu 2008
1,190
0
İstanbul/Çağlayan
PC de hem linux hem windows var. Ama önce linux sonra windows yüklendiği için linux bilg başlarken F8' e basılmadığı sürece ortada gözükmüyor. Linux'un kullandığı disk alanını Windows bilgisayarımda görüntülüyemez. Ancak Disk yönetiminden görünür orda da sadece biçimlerndirme felan yapabiliryorsunuz.
Ama linuxdeyken hem windows hem de linux disklerini görebiliyorsun. Disk derken bölümleri kastettim

Aradığın bu muydu!

Yardımcı olduysam ne mutlu bana!

ssurgunn

Üye
12 Tem 2009
73
0
acabilirsin.
Pardus 2009 mu kullaniyorsun bilmem ama 2009'da baslatma ayarlariyla ilgili bir kisim var orda varsayilan isletim sistemini falan secebiliyorsun, ordaki ayarlara bir bak bence!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.