Pardus windows programlarını çalıştırmak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alotoputu

Katılımcı Üye
14 Eyl 2007
438
0
Ben pardsu u daha yeni yükledim ama windows programlarını çalıştıramıyorum.Paket yöneticisinde Wine ve wine-devel diye programlar var onları yükle diyorum herşey tamamlanıyor tam bitcek orda kalıyo belki uzun sürüyordur diye bekledim ama yine aynı wine programını nerden bulmalıyız ve onu nasıl kurcam anlatırsanız sevinirim....

comodore

Uzman üye
6 Mar 2007
1,660
9
Kayıp Kent
linux'te windows yazılımları çalışmaz.
birde adsl 'in linüx driver-ını kurup kurmadığından emin olmalısın
linüx-e yazılım ve driver kurmak başlı başına bi sorun olduğu için bence
"pc'yi reset at ve win xp cd sini takıp format işlemine başla"
sonra linüx ile ilgili dökümanları oku ve bu işe öyle başlamalısın :)

Alotoputu

Katılımcı Üye
14 Eyl 2007
438
0
Kardeşim linuxta windows yazılımları çalışır hatta programın adınıda verdimde nasıl yükleneceğini neler yapılacağını Dwonload linkini verip anlatırmısınız diyorum..Ltf bu işi bilen yetkilileri cevap vermesini rica ediyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.