Patlamış Crypterlere Çözüm !

harun4501

Katılımcı Üye
17 Eki 2014
827
0
PublicKeyToken tokeni degiştiriyorum kaydetytigim zaman serveri acmıyor sıkını crypterdenmidir?

geccsaa2

Katılımcı Üye
3 Tem 2016
874
0
ilk olarak bir crypter sayesinde dosyayı şifreliyoruz (patlamış olup olmaması önemli değil)
zaten şifreledikten sonra dosyanın yapısı ve boyutu değşecektir. boyutu değişmiş olanı notdefteri ile açalım (tercihim "notepad++") açtıktan sonra :

Burayı atrıntılı açıklarmısın kardeşim veya video çekermisin

AmcNokta

Uzman üye
8 Haz 2016
1,234
0
Dünya
Ben yana döne cc arıyorum scanner alayım diye sen totale mi atıyorsun hocam :trl :trl

Son düzenleme:

bjkbjk03

Üye
14 Ağu 2012
227
0
En yakın zamanda denicem crypter bulunmadığı bu zamanlarda eğer çalışıyorsa çok iyi bir konu

serhatsiyar

Yeni üye
15 Şub 2009
21
0
lakin biz buraya öyle birşey yazalım ki biz dahi bilmeyelim :D (tabi öyle her yerde aynı karakterleri kullanmayın yeni crypter olduğunu sanıp inceler

s.a burada ne demek istendigini anlamadım nasıl şifreliyebilirim biri yardımcı olabilirmi ?

G4RIB4N REIS

Kıdemli Üye
19 Eyl 2015
3,977
9
ANGARA
Hocam degişitirince virüs bozuluyor...!!
Virüs bozulmuyor aslında.. Senin bunu crypter kullanarak şifrelemen, şifrelediğin crypterin programına zarar vermemesi gerekir. Bu sadece token özelliğini değiştirerek crypteri yok sayar. Bunu crypter kullanmadan yapıyorsanız dosya yapınız bozulabilir. Bunu dosya yapınızı bozan bir crypter üzerinde deniyorsanız baştan hata yapıyorsunuz demektir. Dosyanızı bozmayacak crypter seçiniz.

HacqerWest

Uzman üye
4 Mar 2012
1,002
0
TRABZONYOMRA
Crypterle Şifrelemeden önce 2 Şifreledikten sonra 3dür bunlar dosyanın çalışması için gereklidir hepsi aynı olmalıdır.

Baya bir uğraştım ancak yapamadım hepsi fazla oluyor acaba rat keylogger farkımı var çünkü notepadd++ da biraz incelemeye çalıştırdım publickeytoken"f123f" ya mesela başka bi public keyde aynı sonra hepsini aynı haneli ama değişik olarak kopyala yapıştır yaptım birtanede böyle vardı p u b l i c k e y t o k e n = f 1 2 3 f bende f 1 2 3 ü sildim s 4 5 6 yaptım yanı hepsi aynı ama bozdu serverimi :( çözüm ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.